wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Ksiądz po raz kolejny z ambony zaatakował dziennikarza "Wyborczej". "Stalker w sutannie"

27 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Kontrowersyjny ksiądz prosto z ambony nie mógł powstrzymać się od wulgaryzmów. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" został zwyzywany od p*****ów. - Przypomniał sobie o mnie stalker w sutannie - komentuje Piotr Żytnicki.

Po raz kolejny ksiądz Michał Woźnicki nawyzywał autora tekstu o awanturze na sali sądowej. Ministrant pracujący dla duchownego został wyniesiony z sali sądowej za brak maseczki. Sam kapłan został zaś ukarany. Chwilę później prosto z ambony nie szczędził ostrych słów.

"Przypomniał sobie o mnie stalker w sutannie, czyli katolicka miłość bliźniego w praktyce: "H**oś, p***łek, otwór odbytowy" - czytamy we wpisie Piotra Żytnickiego. Dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Kontrowersyjny ksiądz nie mógł się pohamować. Grzmiał o h****iach i otwartych o***tach

- Znajoma twarz, Gazeta Wyborcza, fachowcy od Kościoła. H**oś, czy p***łek... Jak to mówić ładnie? - rozpoczął swoje rozważania podczas nabożeństwa. Następnie wymienił charakterystyczne elementy ubioru, które pozwalają mu rozpoznać Żytnickiego. - Spodenki, rureczki. Kosteczki widzisz na wierzchu - wymieniał. - Muszę księdza rozczarować, wczoraj nie miałem kosteczek na wierzchu - odpowiadał reporter za pośrednictwem Twittera.

Duszpasterz przekazał wiernym, że należy interesować się tym, kto przejawia ciekawość sprawami sądowymi. Ksiądz Michał Woźniak kontynuował nabożeństwo, doszukując się teorii spiskowych. - On wiedział, że my dziś w tym sądzie będziemy - ostrzegał wiernych. - H**oś, p***łek czy jak mówić - z Gazety Wyborczej - powtarzał się. 

Duchowny był zaniepokojony sytuacją, jaka miała miejsce w budynku. Dziennikarz nagrywał awanturę z policją. - Zakneblowany czarnym kagańcem - dodawał. Wyjaśnijmy, że według zwolenników teorii spiskowych "kaganiec" jest maseczką chirurgiczną, która chroni nas przed dalszą transmisją koronawirusa.

Ksiądz Woźnicki postanowił nieco zboczyć z tematu. - Daję przykład. W Chocianowie znam małżeństwo. Adoptowali synka. Synek stał się h**osiem, p***łem. Poszedł do szkoły, do Zielonej Góry. Stary cap, p**ał" go dorwał i przec****ał syna. I został h***siem. Zaczęło mu się to podobać - oświecił wiernych. 

Duchowny postanowił zestawić dziwną historię z dziennikarzem "Gazety Wyborczej". - To pytaj teraz. Ten fachowiec od spraw Kościoła, religijny h**oś. Typ męski czy żeński w spółkowaniu dwóch ped****w - rozważał z ambony. - Powiem to wprost. Otwór odbytowy służy mu do tego, żeby ktoś tam właził i pchał, czy to on włazi i pcha? - słyszymy. 

Ksiądz Michał Wożniak uważa, że Piotr Żytnicki mógł już "przekształcić" jednego z chłopców w "h**osia".

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Twitter/Piotr Żytnicki]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >