Kot o imieniu Leon pilnie szuka kochającego domu. O pomoc apeluje "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" we wpisie na Facebooku.. Facebook/KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcjiŹródło: Facebook/KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Lipca 2020

Leon bardzo kocha ludzi ale jest ciężko chory. Pomóżmy mu znaleźć dom, w którym spędzi resztę życia

Kot o imieniu Leon pilnie szuka kochającego domu. O pomoc w znalezieniu przytulnego schronienia i miłości w ostatnich latach jego życia apeluje "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" w przejmującym wpisie na swoim profilu na Facebooku. Zwierzak wymaga stałej opieki i leczenia. Schronisko opiekujące się porzuconymi i chorymi zwierzętami zapewnia kotu pełne dofinansowanie do końca jego życia, jeśli ktoś zdecyduje się na jego adopcję.

Kot Leon jest starym i schorowanym mruczkiem mieszkającym obecnie w Suwałkach. Zwierzątko bardzo kocha ludzi i pragnie miłości oraz godnego życia, którego zostało mu już niewiele. Jak podają pracownicy schroniska, lekarze weterynaryjni przewidują dla niego jeszcze ok. rok życia. Ten ostatni rok dla Leosia może być rokiem pięknym, tylko dzięki dobrym ludziom, którzy zapewnią mu opiekę i kochający dom. Stąd apel ośrodka o pilną adopcję. W przeciwnym wypadku kot spędzi resztę swojego krótkiego życia w klatce i izolacji.

Dziennikarz TVP próbował uspokoić Jarosława Jakimowicza, ale nie dał mu dojść do słowa. Dziennikarz TVP próbował uspokoić Jarosława Jakimowicza, ale nie dał mu dojść do słowa. "Nóż mi się w kieszeni otwiera"Czytaj dalej

Kot Leon pilnie szuka kochającego domu. Apel "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji"

Pracownicy schroniska, które jest jednocześnie ośrodkiem adopcyjnym "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji", za pośrednictwem mediów społecznościowych błagają o pilną adopcję lub pomoc w znalezieniu kochającego domu dla starego, schorowanego kota o pięknym wnętrzu. Zwierzę mimo swoich "wad", z całą pewnością zasługuje na miłość i nowy dom. Jak zapewnia ośrodek, kot nie jest wykastrowany, ale jest nauczony korzystać z kuwety. Jeśli nie znajdzie się dla niego opiekun wraz z nowym domem, kociak resztę swojego krótkiego życia będzie musiał spędzić w samotności w klatce na terenie schroniska, gdyż nie można go już włączyć do stada.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Rząd utrzymuje zakaz dla Polaków. Klamka zapadła, wszystko już jest jasne

"Leon! Niewydolność serca, ustabilizowany oddechowo, ale płytkowe testy wyszły, że ma Fiv... potwierdzamy jeszcze, jednak raczej niewiele się zmieni. Kot ten ma około roku życia przed sobą, u nas czeka go klatka, bo nie możemy włączyć go do stada! Szukamy pomocy - domu, bo on najbardziej kocha ludzi. W tym momencie nie możemy go wykastrować, ale jest kotem kuwetujacym. Zapewnimy mu pełne finansowanie do końca życia, tylko żeby ktoś się nim zaopiekował" - czytamy w apelu schroniska "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" na Facebooku.

Facebook/KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Ziemia jest najgorętsza od 6500 lat. Jaki los czeka naszą planetę?

Źródło: Facebook