wtv.pl
Kot o imieniu Leon pilnie szuka kochającego domu. O pomoc apeluje "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" we wpisie na Facebooku.

Facebook/KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji

Leon bardzo kocha ludzi ale jest ciężko chory. Pomóżmy mu znaleźć dom, w którym spędzi resztę życia

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Kot o imieniu Leon pilnie szuka kochającego domu. O pomoc w znalezieniu przytulnego schronienia i miłości w ostatnich latach jego życia apeluje "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" w przejmującym wpisie na swoim profilu na Facebooku. Zwierzak wyma

Kot Leon jest starym i schorowanym mruczkiem mieszkającym obecnie w Suwałkach. Zwierzątko bardzo kocha ludzi i pragnie miłości oraz godnego życia, którego zostało mu już niewiele. Jak podają pracownicy schroniska, lekarze weterynaryjni przewidują dla niego jeszcze ok. rok życia. Ten ostatni rok dla Leosia może być rokiem pięknym, tylko dzięki dobrym ludziom, którzy zapewnią mu opiekę i kochający dom. Stąd apel ośrodka o pilną adopcję. W przeciwnym wypadku kot spędzi resztę swojego krótkiego życia w klatce i izolacji.

Kot Leon pilnie szuka kochającego domu. Apel "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji"

Pracownicy schroniska, które jest jednocześnie ośrodkiem adopcyjnym "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji", za pośrednictwem mediów społecznościowych błagają o pilną adopcję lub pomoc w znalezieniu kochającego domu dla starego, schorowanego kota o pięknym wnętrzu. Zwierzę mimo swoich "wad", z całą pewnością zasługuje na miłość i nowy dom. Jak zapewnia ośrodek, kot nie jest wykastrowany, ale jest nauczony korzystać z kuwety. Jeśli nie znajdzie się dla niego opiekun wraz z nowym domem, kociak resztę swojego krótkiego życia będzie musiał spędzić w samotności w klatce na terenie schroniska, gdyż nie można go już włączyć do stada.

"Leon! Niewydolność serca, ustabilizowany oddechowo, ale płytkowe testy wyszły, że ma Fiv... potwierdzamy jeszcze, jednak raczej niewiele się zmieni. Kot ten ma około roku życia przed sobą, u nas czeka go klatka, bo nie możemy włączyć go do stada! Szukamy pomocy - domu, bo on najbardziej kocha ludzi. W tym momencie nie możemy go wykastrować, ale jest kotem kuwetujacym. Zapewnimy mu pełne finansowanie do końca życia, tylko żeby ktoś się nim zaopiekował" - czytamy w apelu schroniska "KOTOZ Suwałki Mruczki do adopcji" na Facebooku.

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >