Jarosław Kaczyński i kolejna akcja policji w okolicach jego domu oraz bezpośrednio pod nim. O co chodzi?. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Czerwca 2020

Co tam się stało? Akcja policji pod domem Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu, mamy stanowisko

Jarosław Kaczyński i kolejna akcja policji w okolicach jego domu oraz bezpośrednio pod nim. O co chodzi? Opinia publiczna, która bacznie śledzi losy polityczno-społeczne naszego kraju i jego polityków oraz jest na bieżąco z tym, co dzieje się wokół nas, trafnie zauważa częste patrole pod domem prezesa PiS i w jego okolicy na Żoliborzu w Warszawie. Do podobnej sytuacji miało dojść także dziś oraz w znacznym stopniu utrudniać ruch uliczny za dnia. Jest stanowisko rzecznika prasowego policji w tej sprawie.

Profil o nazwie "Lotna Brygada Opozycji" na Twitterze, czujnym okiem śledzi i wyłapuje różne wydarzenia, jakie mają miejsce na ulicach polskich miast, głównie Warszawy, poruszając tematy polityczno-społeczne. Jego administratorzy, jak sama nazwa wskazuje, nie sympatyzują z obozem obecnie rządzącej władzy. Czy dziś doszło do blokady ulic w pobliżu domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu?

Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałWidok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński i akcja policji w okolicach jego domu. O co chodzi? Rzecznik policji zabrał głos

Do jednego z ostatnich tweetów "Lotnej Brygady Opozycji" na Twitterze odniósł się tam też rzecznik prasowy warszawskiej policji, próbując wytłumaczyć zaistniałą sytuację i jednocześnie pouczyć. "Z całym szacunkiem do @lotnabrygada zabezpieczenie zupełnie nie jest związane z Państwa działaniem. Podjechaliście sami, prawdopodobnie zrobiliście zdjęcie, ale po co wprowadzać w błąd innych. Zupełnie nikt z naszej strony nie interesował się przejazdem samochodu z przyczepką" - poinformował w sobotę na Twitterze Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

- Policjanci zostali w ten rejon skierowani prewencyjnie. Chodziło o zabezpieczenie protestu - dowiedziało się z kolei WP od funkcjonariusza z biura prasowego stołecznej policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z Łotwy

Co o tym sądzicie? Śledzicie sprawy związane z ciągłymi patrolami policji i ochroną domu Jarosława Kaczyńskiego oraz jego okolicy?

twitter.com/lotnabrygada


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 4 tys. zł dodatku do emerytury i to co miesiąc. Coraz więcej emerytów ma szansę się załapać
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. O krok od tragedii. W Krakowie wyjątkowe zjawisko pogodowe rozerwało balon widokowy

Źródło: Twitter