Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi, którymi niejednokrotnie potrafi nawet obrazić.. tvp.info (screen)Źródło: tvp.info (screen)
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 14 Czerwca 2020

Jarosław Jakimowicz znowu zaklina rzeczywistość. Na antenie TVP Info stwierdził, że w Polsce po prostu nie ma zjawiska homofobii

Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi, którymi niejednokrotnie potrafi nawet obrazić. Z umiłowaniem uderza w osoby homoseksualne, podobnie jak wielu innych sympatyków partii obecnie rządzącej. Ostatnio był gościem Michała Rachonia w programie "#Jedziemy" na antenie TVP Info i przeszedł sam siebie, głosząc swoją "wizję świata". Aktor uważa, że w Polsce wcale nie ma problemu homofobii.

Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu związany jest z TVP, gdzie m.in. prowadzi jeden z programów śniadaniowych. Od lat nie kryje się także ze swoimi prawicowymi poglądami, wyraźnie sympatyzuje z partią obecnie rządzącą oraz dobrze znany jest ze swoich kontrowersyjnych, często mało stosownych zachowań i wypowiedzi. W programie Michała Rachonia na antenie TVP Info, gdzie Jakimowicz jest dość częstym gościem, nie mógł powstrzymać się od wyrażenia swoich dziwnych stwierdzeń i opinii. Przy okazji aktor zaatakował dwóch polityków - Pawła Rabieja i Roberta Biedronia.

Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiaryKsiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiaryCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz znowu odpłynął. "W Polsce nie ma homofobii"

Jednym z głównym tematów rozmowy w piątkowym wydaniu programu "#Jedziemy" Michała Rachonia na antenie TVP Info, był temat "Tęczowego disco", czyli wydarzenia, które miało miejsce pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie w czwartek w godzinach wieczornych, w dniu święta Bożego Ciała. Grupa młodych osób ze środowiska LGBT tańczyła pod pałacem w rytm muzyki. TVP nazywa to "prowokacją środowisk LGBT w Boże Ciało". Do sprawy odniósł się jeden z zaproszonych gości programu, aktor i prezenter telewizyjny Jarosław Jakimowicz. Poruszone zostały przy okazji także inne kwestie, takie jak homofobia, a raczej jej rzekomy brak w naszym "tolerancyjnym" - zdaniem Jakimowicza - kraju. Według Jarosława Jakimowicza niektórzy politycy, którzy solidaryzują się ze społecznością LGBT, tak naprawdę nie działają na rzecz osób nieheteronormatywnych, tylko dla siebie i swoich własnych korzyści. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat

- Paweł Rabiej tak naprawdę nie działa na rzecz homoseksualistów, on działa dla siebie, a dla nich nie robi niczego dobrego. Robert Biedroń podobnie, oni myślą tylko o swoich stołkach - mówił Jarosław Jakimowicz na antenie TVP Info.

- Chciałbym zadać osobom, które mówią, że w Polsce panuje taka homofobia, żeby tak naprawdę wyjaśnili, co oni rozumieją pod tym pojęciem homofobia. Bo uważam, że w Polsce naprawdę nie ma homofobii, my tylko lubimy używać takich sformułowań. (...) U nas nie ma homofobii, my naprawdę żyjemy w cudownym, tolerancyjnym kraju i używanie takich sformułowań jest obrzydliwe i nikomu do niczego niepotrzebne - powiedział Jakimowicz.

Fragment wypowiedzi Jarosława Jakimowicza tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradary za chwilę wylądują na złomie. Mandaty posypią się z dużo skuteczniejszych urządzeń
  2. Pilny komunikat policji w sprawie noszenia maseczek. Naloty i masowe kontrole w sklepach to fake news
  3. Absurdalny atak Wiadomości TVP na Rafała Trzaskowskiego. Materiał przejdzie do historii, zadziwiające zarzuty
  4. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  5. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  6. Groził babci pistoletem i granatem. Policja w jego domu znalazła prawdziwy arsenał

Źródło: Twitter / tvp.info