wtv.pl
Byłe uczestniczki "The Voice Kids" wzięły udział w popularnej śniadaniówce telewizji TVN.

Facebook/Dzień Dobry TVN

Gwiazdy "The Voice Kids" miały problem z odpowiedzią na pytania prowadzących. Dziwne sceny w TVN

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Byłe uczestniczki "The Voice Kids" wzięły udział w popularnej śniadaniówce telewizji TVN. Goszczącym w "Dzień dobry TVN" Natalii Zastępie i Carli Fernandes urządzono sprawdzian z wiedzy. Delikatnie rzecz ujmując, wokalistki nie

Goszczące w "Dzień dobry TVN" byłe gwiazdy dziecięcej wersji najpopularniejszego talent-show Telewizji Polskiej miały za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań, które mogą znaleźć się na tegorocznej maturze.

Już po majówce do egzaminu dojrzałości przystąpi bowiem Natalia Zastępa. Carlę Fernandes czeka on z kolei w przyszłym roku.

Wobec powyższego producent postanowił zaprosić młode wokalistki do wzięcia udziału w emitowanym na żywo quizie. Do studia zaproszono ponadto prowadzącego program "Matura to bzdura" Adama Drzewieckiego.

Uczestniczki "The Voice Kids" przepytane na antenie TVN

Młode piosenkarki nie były specjalnie zadowolone z konieczności chwalenia się swoją wiedzą przed kamerami. Byłe gwiazdy "The Voice Kids" poproszono m.in. o rozpoznanie na zdjęciu Adama Mickiewicza czy wymienienie powieści, które składają się na Trylogię Henryka Sienkiewicza.

Natalię Zastępę i Carlę Fernandes poproszono również o rozwiązanie niespecjalnie skomplikowanego zadania matematycznego. Nastolatki miały ponadto wskazać postać historyczną, którą okazał się Stanisław August Poniatowski.

Choć w ustaleniach pomagał prowadzący DDTVN bądź zaproszony do studia Adam Drzewiecki, po mniejszych bądź większych perturbacjach wokalistkom udało się udzielić wszystkich odpowiedzi.

Do urządzanego na antenie TVN testu doliczyć trzeba również niewielki stres. Użytkownicy internetu rozpisali się jednak o kompromitacji byłych gwiazd programu Telewizji Polskiej.

Jeśli to nie było udawane to nie wiem czy śmiać się czy płakać, napisała jedna z internautek. Drugi z komentujących zwrócił z kolei uwagę na "elementarny brak wiedzy" nastolatek.

Część użytkowników Facebooka postanowiła zapytać o cel zadania pytań młodym piosenkarkom.

Widziałam ten fragment i zastanawiałam się czy wrzucicie to na FB..., napisała pani Magdalena. Za chwilę będą komentarze z hejtem.. Bravo Dzień Dobry TVN.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Rodzina opublikowała nekrolog zmarłego dziennikarza TVN Rafała Poniatowskiego

Czytaj więcej >
WOŚP będzie się sądzić z TVP?

TV

WOŚP pozywa TVP za materiał "Wiadomości"

Czytaj więcej >

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >