wtv.pl > Polityka > Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy zaatakowali punkt szczepień
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 09:17

Grodzisk Mazowiecki. Antyszczepionkowcy zaatakowali punkt szczepień

Grodzisk Mazowiecki
Twitter/Piotr #FBPE

Grodzisk Mazowiecki. Grupa zwolenników teorii spiskowych wparowała do punktu szczepień. Pobito obsługę. Na miejsce ruszyła policja. Zatrzymano dwie osoby. Materiały ze zdarzenia właśnie okrążają sieć.

Do zdarzenia doszło 25 lipca w godzinach popołudniowych.

Na platformie Twitter ukazało się niepokojące nagranie ze starcia antyszczepionkowców z obsługą jednego z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim.

Grodzisk Mazowiecki. Zaatakowali punkt szczepień

- Banda antyszczepionkowców atakuje punkt szczepień. Pobita zostaje obsługa - relacjonuje internauta. Na obszernej relacji z wydarzenia możemy dostrzec agresywną kobietę, która atakuje dwóch mężczyzn z obsługi punktu.

W pewnym momencie między zgromadzonymi doszło do szarpaniny. W tle słychać przekleństwa.

Ochrona skutecznie odcięła agresorom dostęp do punktu szczepień. Na nagraniu widać krew lecącą z nosa jednego z pracowników.

Na miejscu stawili się funkcjonariusze policji. Ostatecznie doszło do zatrzymania dwóch osób, które doprowadziły do bójki.

W trakcie zdarzenia zwolennicy teorii spiskowych podnosili hasła o eksperymentach medycznych oraz ograniczaniu wolności.

Przedstawicielka grodziskiej policji, Katarzyna Zych potwierdziła dla Polsatu informacje o szarpaninie pod punktem szczepień.

- Grupa osób chciała siłą wejść do budynku. Postawiono im zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności osobistej funkcjonariusza policji - deklarowała.

Bijatyka miała miejsce przy ulicy 3 maja.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl Źródło zdjęcia głównego: "Wiadomości" TVP - 24.07.21