wtv.pl > Polska > Donald Tusk tęskni za rodziną. Poruszające zdjęcie
Pamela Obuchowska
Pamela Obuchowska 19.03.2022 08:39

Donald Tusk tęskni za rodziną. Poruszające zdjęcie

wtv
WTV.pl

Były premier za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi odbiorcami tęsknotą za najbliższą rodziną. Zamieścił na Instagramie wymowne i bardzo urocze zdjęcie córki wraz z wnuczką, wyrażając słowa tęsknoty.

Donald Tusk tęskni za córką i wnuczką

Polityk zgodnie z zaleceniami rządu i WHO, poddaje się społecznej kwarantannie i pozostaje w swoim domu. W dobie panującej epidemii wszelkie kontakty zostały znacznie utrudnione. Dotyczy to także rodzin, nawet osób nam najbliższych, z którymi nie możemy się spotykać. Jest to często nawet niemożliwe, szczególnie gdy dzieli nas wiele kilometrów. Pandemia i wprowadzone restrykcje uniemożliwiają spotkania z rodziną także Tuskowi, który bardzo tęskni za swoją córką i wnuczką, czym podzielił się w mediach społecznościowych. Taka rozłąka jest z pewnością bolesna, gdyż były premier jest w sposób szczególny związany ze swoją córką i wnuczętami.

"Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy" - podpisał zamieszczone na Instagramie zdjęcie polityk.

"Rozumiem, ja mam też dwa szczęścia i bardzo tęsknię, ale wytrzymamy" - pocieszają w komentarzach fani.

"Nastał dziwny, ciężki czas, gdy tak proste, codzienne czynności, jak spotkanie z rodziną staje się marzeniem. Miejmy nadzieję, że ludzkość zapamięta tę lekcję i coś nam po tym dobrego zostanie. Pozdrawiam" - napisał pod zdjęciem inny użytkownik Instagrama.

Powiązane