wtv.pl
Zaginął Dariusz Kościński, każda pomoc jest ważna

materiały własne rodziny zaginionego Dariusza Kościńskiego

Czy widzieliście mężczyznę ze zdjęcia? 31 grudnia zaginął Dariusz Kościński, rodzina robi wszystko, by go odnaleźć

19 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Policja szuka Dariusza Kościńskiego, który ostatni raz widziany był 31 grudnia 2020 r. Rodzina nie wie, co stało się z mężczyzną i trudno ustalić, co dokładnie spowodowało, że Dariusz nie wrócił do domu i nie skontaktował się z najbliższymi.

  • 31.12.2020 r. zaginął Dariusz Kościński

  • Ostatni raz widziany był około godziny 6 rano 31.12.2020 r. w okolicach ulicy Marymonckiej na warszawskich Bielanach

  • Policja w Starych Babicach prowadzi działania, lecz na ten moment nie wyklucza żadnego z możliwych scenariuszy

  • Rodzina wynajęła prywatnego detektywa i otworzyła zbiórkę na opłacenie jego należności, link do zrzutki znaleźć można pod adresem: https://zrzutka.pl/hzdp6j

31 grudnia 2020 r. był ostatnim dniem, w którym wiadomo, gdzie przebywał Dariusz Kościński. Niestety od tamtego czasu nie skontaktował się z rodziną. Zaniepokojeni brakiem wiadomości od mężczyzny bliscy postanowili zgłosić sprawę na policję

Przyjrzyj się zdjęciu i przypomnij sobie, bo możliwe, że natknąłeś się w dostatnich dniach na Dariusza. Na ten moment nie ma zbyt wielu informacji mogących pomóc w ustaleniu, co się stało i gdzie obecnie przebywa mężczyzna, jednak każda wiadomość przekazana śledczym prowadzącym sprawę może zaowocować przybliżeniem się do rozwiązania zagadki jego zaginięcia.

Zaginął Dariusz Kościński, wszyscy mogą pomóc w jego poszukiwaniach

Policja poszukuje Dariusza Kościńskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 31 grudnia 2020 r. w okolicach ulicy Marymonckiej na warszawskich Bielanach około godziny 6 rano. Niestety nie jest wiadome, w co był ubrany.

Poszukiwany Dariusz ma 33 lata i około 180 centymetrów wzrostu. Każda informacja mogąca przybliżyć rodzinę do znalezienia mężczyzny jest wyjątkowo cenna. Policja niestety na razie nie ma zbyt wielu tropów w tej sprawie.

- W dniu 1 stycznia 2021 roku Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach przyjęła zawiadomienie o zaginięciu 33-letniego mieszkańca gminy Izabelin. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego, mają one charakter operacyjny - przekazała w komunikacie dla WTV podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach.

Policjanci ze Starych Babic szukają zaginionego mężczyzny

- Informacja o prowadzonych poszukiwaniach przekazana została policjantom z tut. KPP, a także powiadomione zostały inne jednostki Policji. Funkcjonariusze dokonali rozpytania szeregu osób mogących mieć wiedzę na temat pobytu zaginionego. Sprawdzana jest także każda informacja, jaką funkcjonariusze otrzymują. Na tym etapie poszukiwań nie można wykluczyć żadnej wersji zdarzenia - dodaje Ewelina Gromek-Oćwieja w wiadomości przekazanej WTV.

Sytuacja jest wyjątkowo pilna, gdyż do zaginięcia doszło 20 dni temu i z każdym dniem trudniej będzie ustalić, co tak naprawdę miało miejsce. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Dariusza Kościńskiego, bądź będące w posiadaniu wiadomości na jego temat powinny niezwłocznie zgłosić się do najbliższego posterunku policji.

Rodzina Dariusza nie przestaje walczyć i wynajęła prywatnego detektywa, który niezależnie od służb poszukuje mężczyzny. To właśnie on ustalił ostatnie miejsce pobytu Dariusza przy ul. Marymonckiej na Bielanach w Warszawie, jednak najbliżsi w związku z tym przedsięwzięciem zmuszeni zostali do poproszenia o pomoc finansową.

Rodzina wynajęła prywatnego detektywa, jednak koszty jego pracy nie są małe

Na portalu zrzutka.pl zorganizowana została zbiórka mająca na celu pokrycie kosztów związanych z pracą prywatnego detektywa szukającego Dariusza Kościńskiego. Została ona zweryfikowana przez portal, a rodzina, chcąc zapewnić, że wpłacane pieniądze będą przekazywane zgodnie z obietnicą, zamieściła w zdjęciach podpisaną umowę.

Do tej pory na poszukiwanie Dariusza Kościńskiego zebrano już niemal 13 tys. złotych, jednak nadal nie jest to pełna kwota. Każda wpłata może realnie pomóc najbliższym poznać losy Dariusza i sprowadzić go do domu. Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://zrzutka.pl/hzdp6j.

Nie bądźmy obojętni i rozejrzyjmy się wokół siebie. Nasze spostrzeżenie może sprawić, że nie tylko Dariusz Kościński znów będzie mógł spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Nie bądźmy obojętni na los innych.

Źródło: materiały własne rodziny

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Marek BAZAK/East News

Polska

Weekendowa przerwa techniczna w bankach. Jakie utrudnienia czekają na klientów?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Polska

Rafał Ziemkiewicz zatrzymany lotnisku. Służby zabrały mu telefon i leki

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Polska

Prof.Horban: Rada Medyczna coraz bliżej zarekomendowania obostrzeń. Ograniczenia na wzór Francji

Czytaj więcej >
Straż Graniczna komentuje sprawę uchodźców z Michałowa

Polska

"Odmówili złożenia takiego wniosku w Polsce". SG komentuje sprawę uchodźców z Michałowa

Czytaj więcej >
Protesty: pod Kancelarią Premiera rozbiło się "czerwone miasteczko"

Polska

Protest pracowników sądów i prokuratur. Pod KPRM wyrosło "czerwone miasteczko"

Czytaj więcej >
Lublin

Polska

Lublin: Odnaleziono ciała trójki martwych dzieci. Ich matka przyznała się, że to ona je zabiła

Czytaj więcej >