wtv.pl > Gospodarka > Biedronka rozdaje produkty. Dziś ostatnia szansa, żeby skorzystać
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:26

Biedronka rozdaje produkty. Dziś ostatnia szansa, żeby skorzystać

wtv
WTV.pl

Tylko od piątku do soboty Biedronka prowadzi akcję promocyjną, która umożliwia nabycie produktów za bezcen. Zakup polskich jabłek z kartą Moja Biedronka uprawnia do odbioru karty rabatowej do 100% wartości zakupionych owoców. 

Okazję możemy wykorzystać między 30-31 stycznia 2021 roku. Najnowsza oferta obejmuje okres 22 do 23 stycznia Zawieszenie akcji może nastąpić w przypadku wyczerpania zapasów.

Sieć Biedronka rusza z kolejnymi promocjami. Warto się zainteresować

Kierownicy sieci poinformowali o wartości voucherów. "Maksymalna wartość vouchera/voucherów jaką można otrzymać dziennie w ramach akcji wynosi 10 zł na kartę Moja Biedronka" - czytamy. 

Polskie jabłka – doskonałe! Kup je z kartą Moja Biedronka, w piątek lub sobotę, a dostaniesz voucher do 100% ich...

Opublikowany przez Biedronka Czwartek, 21 stycznia 2021

Przed rabatem z vouchera, wartość rabatowanych produktów na paragonie nie może wynieść mniej, niż 1 złotych wartości zużytego vouchera. Voucherów nie można także łączyć.

Nie jest to jedyna oferta, jaką przygotowała dla swoich klientów Biedronka. Do 27 stycznia kapsułki Vizir, zawieszkę Domestos oraz kapsułki Fairy zakupicie kolejno za 27,99 ,12,99, 42,99 złotych.

"Zimowe porządki najlepiej zacząć od oszczędności! Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zobacz nasze produkty w supercenie, z którymi łatwo sprawisz, że w Twoim domu zapanuje czystość"- zachęcają pracownicy sieci.

Zimowe porządki najlepiej zacząć od oszczędności! Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zobacz nasze produkty w supercenie, z...

Opublikowany przez Biedronka Piątek, 22 stycznia 2021

Co więcej, kupując dwa opakowania żelu do prania Persil, jeden z nich otrzymacie za darmo. 

Przeceniono także czteropak napoju gazowanego Pepsi. Posiadając kartę Moja Biedronka za każdą butelkę zapłacimy jedynie 3,49 złotych. Na 8,99 złotych przeceniono całe opakowanie karkówki wieprzowej bez kości Krainy Mięs. Produkt jest pakowany próżniowo.

2-kilogramowe opakowanie pomarańczy deserowych można nabyć za jedynie 2,99 złotych. Przecena objęła aż 50% wartości owoców. 0,5 kg pieczarek zaś kosztuje 3,29 złotych, co stanowi obniżkę o aż 34%.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Tagi: Biedronka