wtv.pl
Biedronka startuje z zupełnie nową ofertą.

Wikipedia/Henryk Borawski

Biedronka w nocy wprowadza ofertę, jakiej jeszcze nie było. Mało tego, dodatkowo zyskają seniorzy i najwierniejsi klienci

15 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Biedronka pod hasłem "Nie trać tego, co najlepsze" startuje z zupełnie nową ofertą dla swoich klientów. Zyskają na niej najbardziej ci najwierniejsi i seniorzy. Chodzi o promocje i bardzo atrakcyjne rabaty. Sieć o nowej ofercie informuje za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Jak dowiadujemy się ze strony popularnej sieci, ta uruchamia kolejne atrakcyjne oferty dla swoich klientów i to z różnych grup, pamiętając głównie o seniorach. Wszystko to pod hasłem "Nie trać tego, co najlepsze".

"Wszystkie mają jeden wspólny mianownik: uczynić zakupy klientów jeszcze tańszymi w tych trudnych czasach" - czytamy na stronie dyskontu.

Biedronka startuje z zupełnie nową, atrakcyjną ofertą. Szykują się duże promocje

W ramach tego właśnie rusza specjalna oferta "Platynowe rabaty". Ma to na celu umożliwienie klientom 65+ zakupu najważniejszych produktów z różnych kategorii w niższych o nawet 30% cenach. Jest to gratka także dla najwierniejszych klientów, czyli użytkowników karty "Moja Biedronka", dla których to sieć przygotowała specjalną promocję voucherową "Płać mniej, oszczędzaj więcej" z rabatami na kolejne zakupy. Zwolennicy nocnych zakupów też znajdą dla siebie i mogą dużo na tym zyskać - produkty podstawowej potrzeby przy większych zakupach po godzinie 22:00 będą dostępne w specjalnych cenach w ofercie "Mega Koszyk", dowiadujemy się ze strony sieci.

Dzięki ofercie "Platynowe rabaty" klienci 65+ będą mieli okazję kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach, a także lepiej zróżnicować swoją codzienną dietę dzięki temu, że każdego dnia zniżki będą dotyczyć innych kategorii produktowych. Już w czwartek 16.04 w godzinach 10-12, czyli tych specjalnie dla seniorów, które wprowadził rząd w związku z epidemią i jej zwalczaniem, Biedronka obniży o 30% regularne ceny pieczywa świeżego i pakowanego oraz jaj.

"Wsłuchujemy się w sygnały od naszych klientów, którzy są coraz bardziej zatroskani o sytuację ekonomiczną i chcą jak najszybszego powrotu do normalności. Nasza normalność to „codziennie niskie ceny”, dlatego robimy wszystko, by klienci z nich korzystali pomimo wciąż obowiązujących ograniczeń w działalności handlowej. Dedykując specjalną ofertę promocyjną seniorom nie tylko pomagamy im oszczędzać – co dla tej grupy klientów jest szczególnie istotne – ale także w trosce o bezpieczeństwo dodatkowo zachęcamy ich do zakupów w przeznaczonych dla nich godzinach 10-12. Pozostałe oferty promocyjne kierujemy także do innych grup klientów, tak by wynagrodzić ich zakupy w tej trudnej sytuacji, w której znaleźliśmy się wszyscy" - przekazał Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka

Źródło: media.biedronka.pl

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >