wtv.pl
Barbara Kurdej-Szatan wróciła z Zanzibaru

East News/Tricolors

Barbara Kurdej-Szatan rozwścieczyła swoich fanów. Zarzucają, że jest ponad prawem

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Barbara Kurdej-Szatan po powrocie z wycieczki z Zanzibaru opowiadała swoim fanom na Instagramie o swoich aktualnych obowiązkach, dotyczących podwożenia dzieci do szkoły i lekarzy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że teoretycznie gwiazda powi

  • Barbara Kurdej-Szatan wróciła z wycieczki z Zanzibaru

  • Wszystko wskazuje na to, że aktorka nie musiała przechodzić kwarantanny po powrocie do Polski

  • Internauci zastanawiają się, jak mogło do tego dojść

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny stała się bohaterką internetowej afery. 

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki 

Ledwo ostygły emocje po ostatniej aferze z udziałem znanej z "M jak miłość" aktorki, o której pisaliśmy >>TUTAJ<<, a już w internecie rozpętała się kolejna burza dotycząca jej aktywności w mediach społecznościowych. 

Przypomnijmy - w ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan udała się wraz z mężem i dziećmi na wakacje na Zanzibar. Podróż relacjonowała swoim fanom na Instagramie, zamieszczając liczne fotografie i filmiki, dokumentujące jej przeżycia na wyspie. 

Nie ma w tym absolutnie nic zdrożnego - loty są dostępne dla każdego Polaka i wielu naszych rodaków zdecydowało się w ostatnim czasie na wypoczynek w tym niezwykłym miejscu. Problem tkwi w tym, jakie relacje Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie po powrocie. 

Wszystko wskazuje bowiem na to, że aktorka nie poddała się obowiązkowej 10-dniowej kwarantannie, która obejmuje wszystkich, niezaszczepionych dotąd przeciwko koronawirusowi turystów, powracających zza granicy do Polski. 

Co z kwarantanną?

Jak donosi Pudelek.pl, po powrocie z Zanzibaru Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim InstaStory nagranie, w którym opowiadała o obowiązkach, jakie musi pełnić po przyjeździe do Polski. Zwierzyła się fanom, że jej mąż służbowo wyjechał z miasta i sama musi sprawować opiekę nad dziećmi. 

- U mnie rozpoczęła się era szofera. Mąż wyjechał na próby do Łodzi. Będzie tam siedział od poniedziałku do piątku codziennie, a ja wożę dzieci. Do szkoły, ze szkoły, na zajęcia, do lekarza, wte i we wte - miała powiedzieć Barbara Kurdej-Szatan. 

Jeśli to, co powiedziała gwiazda "M jak miłość" jest prawdą, oznacza to, że ani aktorka, ani jej mąż, nie przeszli 10-dniowej kwarantanny, która obowiązuje wszystkich niezaszczepionych dotąd Polaków wracających zza granicy. Sytuacja oburzyła internautów, którzy skarżyli się, że po powrocie z wczasów musieli przebywać zamknięci w swoich domach. 

Do szkoły o poranku przy -20 stopniach ? Zaprowadzaliście dzieciaki ? Rzeeeeeśko - napisała w jednym ze swoich późniejszych wpisów Barbara Kurdej-Szatan. 

Hmmm my byśmy poszli ale... kwarantanna po powrocie z zagranicy nas obowiązuje, a Wy jej uniknęliście??! Jak??? Tez jej nie chce... - skarżyła się pod postem jedna z internautek. 

Źródło: pudelek.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >