wtv.pl > Polska > Awaria wyszukiwarki google. "Google wciąż przestaje działać".
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:19

Awaria wyszukiwarki google. "Google wciąż przestaje działać".

Awaria Google: na smartfonach pojawia się komunikat „Google wciąż przestaje działać”
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Awaria Google. Użytkownicy smartfonów widzą komunikat „Google wciąż przestaje działać”. Co się dzieje? Jak to naprawić?

Użytkownicy smartfonów mają we wtorek problem z korzystaniem z wyszukiwarki Google. Nieustannie pojawia się komunikat „Google wciąż przestaje działać”.

Okienko umiejscowione jest w takim miejscu na ekranie, iż niemożliwe jest jego zamknięcie. Dodatkowo samodzielnie pojawia się ono oraz znika z dużą częstotliwością.

Wiadomo już jak pozbyć się uciążliwej awarii Google. Informacje na ten temat przekazują sobie osoby, które już uporały się z problemem.

Google: problemy z wyszukiwarką na smartfonach

Wiadomości pojawiające się w sieci wskazują, że problemy z używaniem wyszukiwarki Google mają jedynie użytkownicy smartfonów działających na systemie Android. Użytkownicy iPhone nie zgłaszają podobnych problemów.

Nie ulega jednak wątpliwości, że pojawiający się co chwilę na ekranie komunikat znacznie utrudnia działanie na urządzeniu. Rozwiązanie problemu jest banalnie proste.

Wystarczy czasowo odinstalować aplikację

Według informacji przekazywanych sobie przez użytkowników borykających się z awarią Google wystarczy wejść do Sklepu Play i odinstalować aplikację. Sprawi to, że komunikat nie będzie nieustannie przerywał pracy, pojawiając się na ekranie smartfona.

>

Wszystko wskazuje na to, że powodem awarii Google jest najnowsza - błędna - aktualizacja. Firma nie zdecydowała się jeszcze na skomentowanie problemu.

Pierwsze informacje na temat komunikatu „Google wciąż przestaje działać” zaczęły pojawiać się we wtorek około godziny 6 rano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Firma w ciągu kilku godzin wydać ma aktualizację, która usunie problemy z aplikacją. Obecnie wielu użytkowników decyduje się na odinstalowanie aplikacji Google i pobranie innej wyszukiwarki, która nie zakłóca codziennego korzystania ze smartfona.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: komputerswiat.pl, wtv.pl

Zdjęcie główne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News