Auchan wprowadza ważną zmianę, która może okazać się rewolucyjna w dobie pandemii.. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Kwietnia 2020

Auchan wprowadza rewolucję w zakupach, w dobie epidemii. Ważna zmiana

Auchan wprowadza ważną zmianę, która może okazać się rewolucyjna w dobie pandemii. Sieć proponuje zakupy gotowych zestawów bez konieczności wchodzenia do sklepu. Czy okaże się to strzałem w dziesiątkę i przypadnie do gustu klientom?

Francuski dyskont wychodzi naprzeciw swoim klientom w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo w czasach zarazy. Zachęca do korzystania z usługi click&collect, w ramach której można zamówić jeden z gotowych zestawów produktów spożywczych. Zakupiony zestaw zakupów będzie czekał na nasz odbiór w specjalnym punkcie przy marketach sieci na zewnątrz. Jest to zatem ciekawa i bardzo przydatna w obecnej sytuacji forma robienia zakupów bez konieczności wchodzenia do środka sklepu i narażania się na kontakt z otoczeniem.

Późnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniPóźnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniCzytaj dalej

Auchan wprowadza ważną zmianę w możliwościach robienia zakupów. Szykuje się rewolucja w dobie pandemii?

We wspomnianych gotowych zestawach, znajdziemy podstawowe i najważniejsze produkty użytku codziennego. W jednym z tych najbardziej podstawowych zestawów będzie znajdować się: mąka, papier toaletowy, ręcznik kuchenny, olej, makaron, ryż biały, herbata, dżem truskawkowy, mydło, mleko, cukier, buraczki zasmażane, ogórki konserwowe, luksusowa mielonka wieprzowa, przecier pomidorowy oraz worki na śmieci.

Do wyboru są także inne zestawy, jak np. zestaw rozszerzony, w którym znajdziemy m.in. konserwy rybne, warzywa konserwowe, przekąski i przyprawy. Jest też zestaw z wyborem owoców i warzyw oraz zestaw produktów świeżych, takich jak wędliny, pieczywo i nabiał. Nie zapomniano także o naszych czworonożnych przyjaciołach, bowiem są także zestawy z karmą dla psów i kotów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
2. Ogromna awantura domowa. 35-latek rzucił się na konkubinę, kobieta walczy o życie w szpitalu

Powyższe zestawy można wedle potrzeby uzupełnić dodatkowo o zgrzewkę wody mineralnej. Forma płatności za zakupy będzie wyłącznie bezgotówkowa, co dodatkowo ogranicza kontakt z pracownikami sklepu z punktu odbioru.

Zakupów dokonujemy online. Aby skorzystać z tej oferty, należy wybrać sobie i zarezerwować wybrany zestaw na stronie Auchan.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego, należy wybrać się do wskazanego punktu i odebrać swoje zakupy.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl