Zwierzęta Wielka Brytania. Pexels / Mario
Źródło: Pexels / Mario
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Nieludzkie traktowanie zwierząt w gospodarstwie rolnym. Wszystko się nagrało i wydało, niewyobrażalnie tragiczne

Zwierzęta w Wielkiej Brytanii spotkały się z niewyobrażalną przemocą. W hodowli Far Marsh Farm, w Yorkshire kozy były bite w nieludzki i niehumanitarny sposób. Aktywiści z grupy "Surge" opublikowali nagrania z zagranicznej farmy.

Na całym świecie czworonogi muszą mierzyć się z ludzkim okrucieństwem. Z przekazywanych przez media informacji wiemy, że w skandaliczny sposób traktowane są nie tylko psy i koty. Tym razem aktywiści i działacze społeczni nagłośnili sprawę kóz z brytyjskiej hodowli Far Marsh Farm. Udało im się zdobyć nagrania, które poważnie obciążają opiekunów bezbronnych zwierząt. Okazało się, że mężczyźni wyrządzili im wielką krzywdę.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Zwierzęta w Wielkiej Brytani były bite. Skandal w Far Marsh Farm

Hodowle zwierząt budzą kontrowersje i skandale nie tylko w Wielkiej Brytanii. W naszym kraju również wielokrotnie wskazywano warunki, w których muszą żyć kury, krowy, czy też konie. Małe, ciasne i ciemne klatki, brak regularnego karmienia, zaniedbanie, smród i bród stanowią codzienność niejednego czworonoga. Grupa "Surge" przekazała porażające nagranie dziennikarzom brytyjskiego dziennika "Independent". Dramat kóz opisują portale oraz media z całego świata. Należy podkreślić, że są one zwierzętami niezwykle wrażliwymi i czułymi. Okazują się też więc niezwykle wymagające, przez co bardzo łatwo można je zaniedbać.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

Reporterzy "Independent" wskazują, że nagranie jest niezwykle drastyczne. Widzimy na nim, jak pracownicy Far Marsh Farm biją pięściami, ciągną za uszy, okładają kijami oraz kopią kozy, którymi mieli się opiekować. Szczególny skandal wzbudził fakt, że hodowla ta oficjalnie współpracowała z St Helen's Farm. Wyjaśnijmy, że jest to największy producent koziego mleka, serów, masła i jogurtów w Wielkiej Brytanii. Obecnie trwa bojkot produktów zakładu. Wszelkie składniki pochodzące od oprawców czworonogów zostały wycofane ze sklepów. Pilną decyzję w tej sprawie podjęły dyskonty należące do Tesco, Sainsbury's i Waitrose.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski 2. Rząd przyjął pakiet mieszkaniowy. Tysiące Polaków otrzyma dopłaty do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie 3. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw

Zwierzęta w Wielkiej Brytanii zostały odebrane swoim właścicielom. Dzięki natychmiastowej interwencji dziennikarzy oraz aktywistów społecznych dostaną szansę na drugie życie. Trwają prace nad znalezieniem nowych opiekunów dla uratowanych kóz. Wciąż nie wiemy, jaką karę poniosą sprawcy skandalicznych zdarzeń. Niewykluczone, że poza zaprzepaszczeniem reputacji właściciele hodowli poniosą konsekwencje prawne.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z nagrania aktywistów z grupy "Surge", które ujawnił "Independent" 28 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  7. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza

Źródło: [Independent.co.uk]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!