wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Skrajnie niebezpieczny wypadek w czasie programu telewizyjnego. Na gościa spadła ścianka z wielkim telewizorem

11 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Niebezpieczny wypadek podczas sportowej relacji na żywo. Na komentatora niespodziewanie zawalił się wielki telewizor. Produkcja nawet nie miała możliwości wycięcia sceny. Do zdarzenia doszło w studiu ESPN Colombia - w państwie Ameryki Południowej.

Niebezpieczny wypadek miał miejsce 10 marca w Kolumbii. W studiu telewizyjnym ESPN Colombia zebrało się 5 gości, by komentować bieżące wydarzenia sportowe. Uczestnicy debaty właśnie szykowali się do wejścia na antenę. Transmisja zapowiadała tak, jak każda inna relacja z meczów piłki nożnej.

Niebezpieczny wypadek podczas relacji na żywo. Wszystko trafiło do sieci

Na planie znajdował się półokrągły stół. Na środku siedział prowadzący, a w studiu znajdowało się kilka kamer. Na ścianach zaś umieszczone były wielkie telewizory plazmowe. Goście korzystali z ostatnich sekund spokoju. Ostatecznie dziennikarz otworzył usta, jednak nie wypowiedział żadnego słowa. Moment wejścia na antenę miał miejsce równolegle z wypadkiem.

Na Carlosa Oduzę - mężczyznę siedzącego po lewej stronie stołu nagle zawalił się wielki telewizor wraz z całą ścianką, która go podtrzymywała. Incydent przez blisko 2 sekundy relacjonowały kamery. Operatorzy najprawdopodobniej pod wpływem szoku nie mieli pojęcia, co zrobić. Nagle reflektory skierowano bezpośrednio na prowadzącego. 

Sam wypadek wyglądał niezwykle brutalnie i niebezpiecznie. Na nagraniu widać, jak plazma dosłownie wgniata komentatora sportowego w blat. W studio zapanowała cisza. Słychać było jedynie nawoływania do spokoju. Dziennikarz prowadzący otrzymał sygnał, wskazujący na dalsze prowadzenie programu. Od tego momentu nie mogliśmy zaobserwować, co dzieję się z Carlosem Oduzą.

Nagranie ze studia trafiło na Twittera. Jak się okazało, mężczyźnie udzielono natychmiastowej i profesjonalnej pomocy. W mediach społecznościowych udostępniono filmik z udziałem dziennikarza. Komentator zapewnił, że czuje się dobrze. Podziękował też za profesjonalną reakcję pracowników medium. 

- Chcę wam powiedzieć, że czuję i mam się dobrze, właśnie byłem badany, i prócz strachu, nie stało mi się zupełnie nic. Wszyscy byli bardzo spokojni. Dziękuję wam bardzo, że wspólnie się o mnie martwiliście - powiedział, cytowany przez Radio Zet.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • 29-latka wyszła ze szpitala i zmarła. Tragedia w Łęcznej

  • Polsat i TVP dostały 5,3 mln zł na promocję działań rządu. Odpowiedź na interpelację

  • Ekspert skomentował szczegóły opieki Jarosława Kaczyńskiego nad kotem

Źródło: [Radio Zet/Twitter/Serie E]

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
JAKUB ORZECHOWSKI / SE /East News

Świat

Niemcy będą wymagali testów od niezaszczepionych podróżnych. Nowe zasady od 1 sierpnia

Czytaj więcej >