Wieluń: podczas spotkania z Andrzejem Dudą doszło do awantury i szarpaniny w kuluarach. Zwolennik zaatakował przeciwniczkę.. Twitter/RobertBiedronŹródło: Twitter/RobertBiedron
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 11 Czerwca 2020

Wieluń. Awantura i incydent podczas wizyty Andrzeja Dudy. Co się dzieje?

Wieluń: w środę Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami miasta w ramach kampanii wyborczej. Prezydentowi przyznano tytuł honorowego obywatela tego miasta. W spotkaniu z prezydentem udział wzięło wielu zwolenników, jak i przeciwników Dudy. W pewnym momencie doszło do awantury oraz szarpaniny w kuluarach. Zwolennik zaatakował przeciwniczkę.

Podczas środowego spotkania prezydenta Andrzeja Duda z mieszkańcami Wielunia (woj. łódzkie), gdzie przyznano mu tytuł honorowego obywatela, doszło do awantury. Decyzji o przyznaniu Dudzie wspomnianego tytułu nie popierała część mieszkańców. Postanowili dać temu wyraz, protestując w trakcie wiecu prezydenta. W kuluarach doszło do nietypowego incydentu - starszy mężczyzna zaatakował protestującą kobietę.

Arcybiskup Marek Jędraszewski nie mógł sobie darować. Grzmiał i straszył z ambony, wszystko trafiło do sieciArcybiskup Marek Jędraszewski nie mógł sobie darować. Grzmiał i straszył z ambony, wszystko trafiło do sieciCzytaj dalej

Wieluń: awantura i szarpanina podczas spotkania z Andrzejem Dudą. Zwolennik kontra protestująca przeciwniczka

Prezydent Andrzej Duda, ubiegający się o reelekcję w zbliżających się wyborach, w ramach kampanii wyborczej odwiedza polskie wsie, miasta i miasteczka. Do nietypowego incydentu z udziałem starszego mężczyzny (zwolennika PiS) i protestującej kobiety (przeciwniczki PiS) doszło w środę podczas spotkania Andrzeja Duda z mieszkańcami Wielunia. Mężczyzna w pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił się na kobietę, próbując ją uciszyć, zasłaniając jej usta i szarpiąc ją, a także ciągnąc przy tym za włosy i popychając.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów atakują, rzucają skandaliczne oskarżenia. Oburzony sam Kurski, kuriozalna sytuacja, jakiej jeszcze nie było
2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo

Wszystko zostało nagrane przez innego uczestnika spotkania. Krótki filmik z tego incydentu zamieścił na Twitterze Robert Biedroń, kandydat na prezydenta z ramienia Lewicy. Polityk wyraźnie ubolewa nad tym zdarzeniem oraz nad nienawiścią i skłóceniem ze sobą Polaków (podział na tzw. lepszy i gorszy sort), do którego, jego zdaniem, doprowadziły działania obecnie rządzących.

"Ta scena wydarzyła się dzisiaj w Wieluniu, kiedy mieszkańcy protestowali przeciwko nadaniu Dudzie honorowego obywatelstwa miasta. To 15 lat wojny polsko-polskiej. Przestańcie nas dzielić na lepsze i gorsze sort i nazywać innych hołotą. Polska musi być domem nas wszystkich!", napisał na Twitterze Robert Biedroń.

Nagranie z incydentem z Wielunia tutaj.
 
 
ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rosjanie spowodowali gigantyczną katastrofę ekologiczną
  2. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało

Źródło: Twitter / Polsat News