Wielka Brytania: Polka została brutalnie skrzywdzona przez swojego partnera. Para mieszkała razem w Londynie. Mężczyzna znęcał się nad kobietą.. instagram.com/marthab_official/Źródło: instagram.com/marthab_official/
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Czerwca 2020

Polka została okrutnie oszpecona i skrzywdzona przez chłopaka. Czeka ją ciężkie życie

Wielka Brytania. Polka została brutalnie skrzywdzona przez swojego partnera. Para mieszkała razem w Londynie. Mężczyzna w okrutny sposób znęcał się nad kobietą. Pewnego dnia pobił ją tak dotkliwie, że ledwo uszła z życiem. W wyniku tego zdarzenia całkowicie straciła wzrok w jednym oku. Mężczyzna niestety wymknął się policji i pozostaje na wolności, a przerażona kobieta musi przed nim uciekać. Dramat Polki opisał "Fakt".

33-letnia Martha Dolak z Polski, z zawodu modelka, trzy lata temu została brutalnie pobita przez swojego chłopaka w Londynie. Przeżyła dzięki swojej przyjaciółce, która w porę wezwała pomoc. Teraz kobieta ponownie drży o swoje życie, a także o bezpieczeństwo swoich bliskich. Sprawcą ataku jest Michael Goodwin, który wymknął się policji i pozostaje bezkarny, przebywając wciąż na wolności. Kobieta uciekła i zerwała z nim wszelkie kontakty, jednak pojawiają się obawy, że mężczyzna być może będzie chciał znaleźć Polkę i ją szantażować oraz dokonać zemsty.

ZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Wielka Brytania: Polka została brutalnie skrzywdzona przez swojego partnera. Teraz ucieka przed nim w strachu

Do dramatycznego zdarzenia doszło w październiku 2017 roku. Polka, z zawodu modelka, która mieszkała w Londynie, pewnego dnia przyszła do mieszkania swojego partnera, Michaela Goodwina, aby po raz kolejny zakończyć z nim związek. Mężczyzna w tym momencie wpadł w szał. Sytuacja doprowadziła go do furii i zaatakował kobietę. Brutalnie ją pobił, kopał oraz pluł na nią. Kobieta była w ciężkim stanie i cudem to przeżyła.

- Kopał mnie leżącą na podłodze w salonie, wielokrotnie na mnie pluł. I chociaż mieszkał 2 minuty od szpitala, zostawił mnie z krwiakiem mózgu uwięzioną w mieszkaniu przez 21 godzin - tak w mediach społecznościowych Polka opisywała brutalny atak. Jak donosi "Fakt", przeżyła dzięki swojej przyjaciółce, kiedy po wysłaniu jej selfie pokazującego skutki pobicia, ta zawiadomiła pogotowie i policję. W wyniku napaści 33-latka doznała wielu poważnych obrażeń. Miała krwotok mózgu, połamane kości twarzy i czaszki, oraz, co chyba najgorsze w tym wszystkim, całkowicie straciła wzrok w jednym oku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie płacicie abonamentu RTV? Minister właśnie podjął decyzję w sprawie jego ściągania
2. Kolejny kraj wygrał z pandemią. Nie ma nowych chorych, wracają do normalnego życia

W 2018 roku za brutalne pobicie Marthy Dolak, sąd skazał Goodwina na cztery lata i 3 miesiące pozbawienia wolności. Niestety w lutym 2020 roku mężczyzna został warunkowo zwolniony i wypuszczony na wolność. Niedawno otrzymał wezwanie do ponownego stawienia się w więzieniu, jednak wymknął się policji. Teraz kobieta drży o swoje życie. Co najgorsze, wiele wskazuje na to, że mężczyzna wciąż o niej nie zapomniał i ma wręcz na jej punkcie obsesję.

- Wciąż cierpię na zespół stresu pourazowego, jestem przerażona. Gdy się dowiedziałam o ucieczce, zaczęłam płakać. Musiałam się wyprowadzić z rodzinnego domu, moi rodzice też zostali przeniesieni w bezpieczne miejsce przez to, co się stało. Nie czuję się bezpiecznie - powiedziała 33-letnia Polka w rozmowie z "Daily Star".

- Odkąd go zwolniono warunkowo zaczął znowu śledzić mnie w social mediach pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wygląda na to, że wciąż ma na moim punkcie obsesję. Nie będę się czuła bezpiecznie, dopóki go nie złapią - wyznała przerażona kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. https://wawainfo.pl/matura-2020-jezyk-polski-odpowiedzi-arkusze-cke-ag-wmd-060620
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Ulewy stulecia czekają nas co 5 lat. Winne ocieplenie klimatu

Źródło: Fakt