Wiadomości TVP wyemitowały niecodzienny materiał.. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Maja 2020

Wiadomości TVP nie zwalniają tempa. Rodzina Tusków i Komorowski w materiale o filmie Latkowskiego

Wiadomości TVP w swoim najnowszym wydaniu połączyły materiał Latkowskiego z rodziną Tusków. Zdaniem medium część celebrytów zamieszanych rzekomo w sopocką aferę ocieplała wizerunek wysoko postawionych działaczy Platformy Obywatelskiej. Jako przykład podali programy Kuby Wojewódzkiego.

Od ostatniej soboty w polskich mediach non-stop poruszany jest temat najnowszej produkcji Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz postanowił wykorzystać Telewizję Polską do ujawnienia zjawiska pedofili w świecie show-biznesu. Wszystko miało mieć miejsce w jednym z sopockich klubów. Dokument "Nic się nie stało" przytacza dramatyczną historię 14-letniej dziewczynki. Temat ten powrócił w dzisiejszym wydaniu programu informacyjnego.

Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiąceBardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiąceCzytaj dalej

Wiadomości TVP połączyły Donalda Tuska z aferą Latkowskiego

Materiał wyemitowany przez medium publiczne wzburzył dużą część widzów. Dramat molestowanych seksualnie dzieci został powiązany z postacią premiera Donalda Tuska. Wszystko za sprawą Kuby Wojewódzkiego. Zdaniem Latkowskiego znany dziennikarz TVN-u związany jest z aferą, którą ujawnia w filmie. Sam Wojewódzki stanowczo temu zaprzecza. Podczas emisji materiału prezentera przedstawiono jednak jako osobę ocieplającą wizerunek prominentnych działaczy największej opozycyjnej organizacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiające doniesienia, Jarosław Kaczyński wezwał do siebie najważniejszych działaczy PiS. Ważą się losy Andrzeja Dudy?
2. Bony spożywcze i talony zamiast 500 plus dla wszystkich? Czy powinno się w końcu wprowadzić ten pomysł?

W ten sposób z przedstawiania relacji ofiar nadużyć seksualnych stacja sprawnie przeszła do ukazania Bronisława Komorowskiego oraz rodziny Tusków występujących na znanych każdemu kanapach Wojewódzkiego. Warto dodać, że również żona b. premiera została powiązana z Zatoką Sztuki. Stacja przypomniała, że Małgorzata Tusk brała udział w jednym z paneli organizowanych w słynnym już lokalu. Podczas wydarzenia opowiadała o plusach i minusach życia u boku rozpoznawalnego polityka. Warto dodać, że przedsięwzięcie to miało miejsce w 2014 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Laserowa broń zniszczyła cel. Amerykanie chwalą się nową, niszczycielską bronią na nagraniu
  2. Tragedia na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca potrącił dzieci i uciekł
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie

Źródło: [Wiadomości TVP 22.05.20]