wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wiadomości TVP wyemitowały nieznany, dramatyczny materiał. Nikt nie zauważył, co stało się po wypadku w Warszawie

19 Września 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Wiadomości TVP od kilku dni, w obliczu procedowania "Piątki dla zwierząt", zdawały się nieco załagodzić swoją narrację. Spokój i zgoda na linii rząd - opozycja trwały jednak, jak nie trudno się domyślić, bardzo krótko. W ostatnim w

TVP od chwili przejęcia sterów w zarządzie Telewizji Polskiej przez Jacka Kurskiego (z kilkoma pozornymi przerwami), oskarżane jest o jednostronny, niekiedy zakrawający o mowę nienawiści przekaz. Państwowy nadawca z zarzutami o brak obiektywizmu mierzył się co prawda od samego początku swojego istnienia, jednak od 2016 roku krytyczne głosy się nasiliły.

Poczas gdy w ostatnich dniach ton głównego pasma informacyjnego stacji, choć nadal zaskakująco nasycony wątkami kościelnymi, zdawał się złagodnieć. Powodem była względna zgodna między opozycją i rządem na polach, takich jak konflikt w Białorusi, czy "Piątka dla zwierząt". Dzisiejsze wydanie, z 19 września, wróciło poniekąd do dawnych praktyk, wytykając prezydentowi Warszawy bycie złym gospodarzem. Przy okazji ujawniono nieznane nagranie z głośnego wypadku autobusu.

Wiadomości TVP o Warszawie

Wiadomości postanowiły poświęcić cały materiał problemom wśród firm przewoźniczych w Warszawie. Opisano kolejny przypadek kolejnego kierowcy autobusu, który nie powinien był znaleźć się za sterami pojazdu. Tym razem w grę nie wchodziły narkotyki a... brak prawa jazdy. W materiale Macieja Sawickiego przypomniano również tragiczny wypadek, którym jakiś czas temu żyła nie tylko stolica, a cały kraj. Pod koniec czerwca autobus spadł z wiaduktu. Jego kierowca okazał się być pod wpływem narkotyków.

3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Na nagraniu, które TVP określiło mianem "mało znanego" widzimy akcję ratowniczą. W pewnym momencie do zgliszczy autobusu wejść próbuje jego kierowca. Jak dowiadujemy się od lektora - nerwowo czegoś szuka. Jak się później okazało, były to narkotyki, do których przy przeszukaniu kabiny dotarła policja.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >