wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Oburzający materiał Wiadomości TVP. Kuriozalne porównanie w materiale o LGBT, oberwało się TVN

17 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości TVP uderzyły w TVN. Wszystko za sprawą społeczności LGBT, która zdominowała tegoroczną kampanię prezydencką. Ostatni, niezwykle oburzający materiał Telewizji Polskiej wywoła złość nie tylko u przeciwników Prawa i Sprawiedliwości.

Społeczność LGBT od kilku dni znajduje się pod ostrzałem polityków Zjednoczonej Prawicy. Andrzej Duda ostrzega swoich wyborców przed "ideologią LGBT", która jego zdaniem chce seksualizować "nasze dzieci". Przypomnijmy, że skrót ten pochodzi od słów lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści. Wiadomości TVP postanowiły poprzeć apele prezydenta Polski i przedstawić bieżące wydarzenia w Hiszpanii. W opinii redaktorów mediów sytuacja w Hiszpanii zaczyna przypominać wydarzenia rodem z III Rzeszy, czy też ZSRR.

Wiadomości TVP uderzyły w TVN. Ostre słowa na temat osób LGBT

 - Znamy już takie przypadki z historii. Tak było w III Rzeszy, tak było w Związku Sowieckim. Próbuje się wychować nowego człowieka. Powiedzenie w Hiszpanii, że naturalna rodzina to kobieta i mężczyzna, jest skandalem. Nawet w dokumentach funkcjonuje określenie «rodzic» A i «rodzic B» - stwierdził Grzegorz Górny z "Sieci" na antenie TVP. W programie przedstawiono wypowiedzi hiszpańskiego rządu. Przedstawicielki tamtejszych resortów informowały o tym, że dziecko nie jest niczyją własnością. Wskazywały, że każde z nich powinno wiedzieć, że bez względu na swoją orientację seksualną musi być kochane i szanowane. 

2. Prawie 200 zachorowań nad morzem. Nie chodzi o koronawirusa, trzeba bardzo uważać

Wiadomości TVP uderzyły też w TVN. Po wywołującym emocje materiale z Hiszpanii przywołano ostatnie zdarzenia, jakie miały miejsce na antenie komercyjnej stacji. - Stacja TVN nie ustaje w atakach na posła z Prawa i Sprawiedliwości - deklaruje Konrad Wąż. Chodzi o Przemysława Czarnka, który w jednym z programów Telewizji Polskiej obraził osoby nieheteroseksualne. - Ci ludzie nigdy nie będą równi ludziom normalnym - grzmiał w Studio Polska. Publiczne medium uważa, że jego wypowiedź została wyjęta z kontekstu. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z ostatniego wydania Wiadomości TVP z 16 czerwca. 

Źródło: [Wiadomości TVP 16.06.20]

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >