Wiadomości TVP TVN. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Czerwca 2020

Wiadomości TVP znowu uderzają w TVN. Kuriozalne sceny w ostatnim wydaniu zwalają z nóg

Wiadomości TVP odniosły się do TVN-u. W swoim ostatnim wydaniu w mocny sposób zaatakowali przedstawicieli komercyjnej stacji. Poszło o wyrzucenie Jacka Żalka z "Faktów po faktach" za jego skandaliczne słowa na temat społeczności LGBT.

Nie od dziś słyszymy zarzuty, jakie padają w kierunku Telewizji Polskiej. Oburzeni obywatele oskarżają medium o brak obiektywizmu oraz jawne wspieranie przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Oliwy do ognia doleje najnowsze wydanie Wiadomości TVP. Materiał zatytułowany paskiem "Ideologia LGBT niszczy rodzinę" przedstawia wydarzenia związane z obraźliwą wypowiedzią Jacka Żalka w programie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. 

Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? "Ani policja, ani prezydent nie zareagowali"Czytaj dalej

Wiadomości TVP zaatakowały TVN

- Poseł Jacek Żalek, który przypomniał, że LGBT to ideologia został wyrzucony z programu prywatnej stacji TVN - grzmiał Michał Adamczyk na antenie Telewizji Polskiej. Następnie puszczono wycięty fragment z "Faktów po faktach" gdzie uznano, że Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej puściły hamulce. - To nie są ludzie. To jest ideologia. - zadeklarował polityk Zjednoczonej Prawicy w rozmowie z dziennikarką TVN. Obraźliwe słowa doprowadziły do przerwania debaty. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bezdomni stracili całkowicie swój dobytek, przez bezmyślność ludzi, którzy chcieli "posprzątać". Brak słów, ręce opadają
2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin 

Wiadomości TVP zarzucają Kolendzie-Zaleskiej uniemożliwienie posłowi wyjaśnienia swoich intencji. Twierdzą, że Jacek Żalek nie ma problemów z tolerancją, a jedynie sprzeciwia się tak zwanej "ideologii LGBT". Przypomnijmy, że skrót LGBT pochodzi od słów: lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści. Upraszcza on sposób przedstawienia mniejszości seksualnej w Polsce oraz na świecie. Dla przedstawicieli prawicy oznacza to jednak ideologię. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z wydania Wiadomości TVP z 13 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek
  2. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Chińczycy chwalą się, że stworzyli skuteczną szczepionkę. "Po podaniu naszej szczepionki pojawiają się przeciwciała"

Źródło: [Wiadomości TVP]