Wiadomości Kacper. PolicjaŹródło: Policja
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 29 Kwietnia 2020

Na światło dzienne wyszły nowe fakty o dniu zaginięcia małego Kacperka. Co mogło się wydarzyć w Nowogrodźcu?

Wiadomości z Nowogrodźca nie napawają niestety optymizmem. Po długich, intensywnych poszukiwaniach 3,5-letniego Kacpra służby zawiesiły późnym wieczorem swoje prace, aby wznowić je dopiero rano. Dziecka nie udało się odnaleźć, jednak media dotarły do nowych informacji na temat jego ojca.

Mały Kacper zaginął w poniedziałkowy wieczór, kiedy wybrał się ze swoim ojcem na działkę. To właśnie mężczyzna wezwał na miejsce policję, kiedy najpierw stracił dziecko z oczu, a później nie mógł go znaleźć. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Poza tym funkcjonariusze zdecydowali się go zatrzymać. Jak się bowiem okazało, był osobą poszukiwaną do odbycia kary. Wcześniej skazano go za popełnienie przestępstwa przeciw mieniu.

Właśnie zakończono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka na rzece Kwisa. Najnowsze doniesienia policji niepokojąWłaśnie zakończono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka na rzece Kwisa. Najnowsze doniesienia policji niepokojąCzytaj dalej

Medio udało się dotrzeć do sąsiadów rodziny. "Super Express" przekazał, że Kacper ma trójkę rodzeństwa. Opiekunowie mieli dbać o całą czwórkę, zapewniać im dobry byt, nie dawać innym powodów do obaw. Jednocześnie mieli świadomość problemów z prawem ojca zaginionego chłopca. Podkreślali jednak, że rodzina niczym się nie wyróżniała, nie sprawiała problemów.

Wiadomości o ojcu zaginionego Kacperka

RMF FM dotarło za to do świadka, który w dniu zaginięcia widział Kacperka i jego ojca na działce. Opiekun miał pozwolić dziecku swobodnie się bawić, samemu wykonując drobne prace. Jednocześnie ze słów mężczyzny wynika, że ojciec cały czas zerkał na syna, starając się go upilnować. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach chłopiec zniknął z jego pola widzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Informacje policji na temat rzeki, niedaleko której zaginął Kacperek. Niestety, doniesienia funkcjonariuszy nie napawają optymizmem
2. Pilna akcja służb na Nowogrodzkiej. Na miejscu 8 zastępów straży pożarnej i grupa chemiczna

- Z informacji uzyskanych od policji wynikało, że ojciec chłopca trudnił się dorywczo nielegalnym pozyskiwaniem złomu. Opuszczona cegielnia w Ołdrzychowicach to jedno z miejsc, gdzie mężczyzna mógł pracować - przekazał Tomasz Kwiatkowski z SGPR OSP Wałbrzych dla "Dziennika Wałbrzych".

Oficjalnie podkreślono więc, że teren rzeczonej cegielni także został przeszukany przez służby. Kacpra szukano też nad rzeką Kwisą. Służby, korzystające z pomocy najnowszych technologii, helikoptera oraz psów tropiących, pracowały do późnych godzin nocnych. Ostatecznie prace zostały przerwane. Dziś policjanci, strażacy i żołnierze WOT znów do nich powrócą. Chłopca nada nie udało się niestety odnaleźć. Nie wiadomo, co mogło się wydarzyć i w jakich okolicznościach 3,5-letnie dziecko zniknęło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
  2. Żłobki i przedszkola od 6 maja, ale duże polskie miasto mówi "nie". Prezydent porównuje do szaleństwa
  3. Polscy turyści wrócili na szlaki. W sieci pojawiły się oburzające zdjęcia i nie chodzi o tłumy
  4. W Polsce już nie rodzi się więcej dzieci? Stan sprzed programu 500 plus
  5. Ktoś celowo zniszczył samochód, którym pielęgniarka jeździła do szpitala. Karygodne zdarzenie w Gliwicach
  6. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości

Źródło: WP