Wiadomości Roksana. Facebook/Lwówek na SygnaleŹródło: Facebook/Lwówek na Sygnale
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczenia

Wiadomości o Roksanie obiegły całą Polskę. Funkcjonariusze policji apelowali o pomoc w odnalezieniu nastolatki. Intensywne poszukiwana przyniosły przykry skutek. Dziewczyna znajdowała się w obskurnym, porażającym miejscu. Ujawniono zdjęcia.

Przypomnijmy, że w ostatni poniedziałek organy ścigania informowały o zaginięciu 14-letniej Roksany. Do zdarzenia doszło o 8:00. Policjanci wskazywali, że nastolatka miała udać się do swojej szkoły. Mieszkanka Bielska Podlaskiego nie dotarła jednak do placówki oświaty. W ostatniej chwili podano wiadomości na temat dalszych poczynań dziewczyny. Okazało się, że Roksana udała się na tamtejszy dworzec. Wspólnie z nieznanym mężczyzną pojechała do Bolesławca. 

Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w "Milionerach". Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniemCzytaj dalej

Wiadomości o 14-letniej Roksanie przerażają

Strona "Lwówek na Sygnale" przedstawiła za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomości o Roksanie. 14-latka miała spotkać się z 30-latkiem na okolicznej stacji PKP. Zabezpieczone nagranie monitoringu wskazuje, że po chwili rozmowy zaginiona udała się w nieznane miejsce z dorosłym. Ostatni raz była widziana w czarnych ubraniach. Z wiadomości policji wiemy, że przed poniedziałkiem przefarbowała włosy.

wtv.pl - portal informacyjny"Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dośćCzytaj dalej

Funkcjonariusze natychmiastowo rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Jedyną poszlaką w sprawie był materiał zarejestrowany przez dworcowe kamery. Intensywne poszukiwania przyniosły skutek. Roksana została odnaleziona w ruinach na terenie Bolesławca. Wiadomości przekazane przez media wskazują, że dziewczyna nie odniosła żadnych obrażeń. Wciąż nie wiemy jednak, dlaczego przebywała w tak obskurnym miejscu. 30-latek również został zidentyfikowany przez organy ścigania. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

Wiadomości o Roksanie postawiły na nogi opinię publiczną. Przedstawiciele prokuratury postanowili wziąć sprawę w swoje ręce. Mężczyzna otrzyma poważne zarzuty. Trwa śledztwo, które ma wykazać, czy 30-latek nie chciał "zwerbować małoletniej w celu jej wykorzystania". "Lwówek na Sygnale" informuje, że obskurne ruiny mogły być schronieniem, w którym Roksana ukrywała się przed mężczyzną.

14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczenia14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczeniaCzytaj dalej

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony "Lwówek na Sygnale" na Facebooku.

Wiadomości

Wiadomości

Wiadomości

Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [RMF FM/Lwówek na Sygnale]