wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczenia

12 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości o Roksanie obiegły całą Polskę. Funkcjonariusze policji apelowali o pomoc w odnalezieniu nastolatki. Intensywne poszukiwana przyniosły przykry skutek. Dziewczyna znajdowała się w obskurnym, porażającym miejscu. Ujawniono zdjęcia.

Przypomnijmy, że w ostatni poniedziałek organy ścigania informowały o zaginięciu 14-letniej Roksany. Do zdarzenia doszło o 8:00. Policjanci wskazywali, że nastolatka miała udać się do swojej szkoły. Mieszkanka Bielska Podlaskiego nie dotarła jednak do placówki oświaty. W ostatniej chwili podano wiadomości na temat dalszych poczynań dziewczyny. Okazało się, że Roksana udała się na tamtejszy dworzec. Wspólnie z nieznanym mężczyzną pojechała do Bolesławca. 

Wiadomości o 14-letniej Roksanie przerażają

Strona "Lwówek na Sygnale" przedstawiła za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomości o Roksanie. 14-latka miała spotkać się z 30-latkiem na okolicznej stacji PKP. Zabezpieczone nagranie monitoringu wskazuje, że po chwili rozmowy zaginiona udała się w nieznane miejsce z dorosłym. Ostatni raz była widziana w czarnych ubraniach. Z wiadomości policji wiemy, że przed poniedziałkiem przefarbowała włosy.

Funkcjonariusze natychmiastowo rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Jedyną poszlaką w sprawie był materiał zarejestrowany przez dworcowe kamery. Intensywne poszukiwania przyniosły skutek. Roksana została odnaleziona w ruinach na terenie Bolesławca. Wiadomości przekazane przez media wskazują, że dziewczyna nie odniosła żadnych obrażeń. Wciąż nie wiemy jednak, dlaczego przebywała w tak obskurnym miejscu. 30-latek również został zidentyfikowany przez organy ścigania. 

Wiadomości o Roksanie postawiły na nogi opinię publiczną. Przedstawiciele prokuratury postanowili wziąć sprawę w swoje ręce. Mężczyzna otrzyma poważne zarzuty. Trwa śledztwo, które ma wykazać, czy 30-latek nie chciał "zwerbować małoletniej w celu jej wykorzystania". "Lwówek na Sygnale" informuje, że obskurne ruiny mogły być schronieniem, w którym Roksana ukrywała się przed mężczyzną.

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony "Lwówek na Sygnale" na Facebooku.

Źrodło: [RMF FM/Lwówek na Sygnale]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >