Wiadomości z Włocławka są wstrząsające. Na terenie jednej z fabryk doszło do dramatycznego wypadku.. (Zdjęcie ilustracyjne)Pxhere.com/Źródło: (Zdjęcie ilustracyjne)Pxhere.com/
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Maja 2020

Tragiczne zdarzenie we Włocławku. Maszyna w fabryce wciągnęła pracownika

Wiadomości z Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie) są wstrząsające. Na terenie jednej z fabryk doszło do dramatycznego wypadku. Rozegrał się tam prawdziwy horror, w wyniku którego pracownik zakładu stracił życie. Widok był koszmarny, mężczyzna został wciągnięty pod taśmę produkcyjną. Sprawą zajęła się już prokuratura.

Dramat rozegrał się w sobotę rano na terenie jednej z włocławskich fabryk. W zakładzie papierniczym doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego pracownik stracił życie.

Prawdziwy kryzys PiS? Sytuacja, jakiej jeszcze nie było, mówi się o Kurskim i ZiobroPrawdziwy kryzys PiS? Sytuacja, jakiej jeszcze nie było, mówi się o Kurskim i ZiobroCzytaj dalej

Wiadomości z Włocławka z jednej z fabryk są wstrząsające. Maszyna wciągnęła pracownika

Około 60-letniego mężczyny niestety nie udało się uratować, został bowiem wciągniety pod taśmę produkcyjną. Według relacji świadków nie miał szans na przeżycie, a widok był koszmarny. Szczegóły tego zdarzenia są równie drastyczne. Prokuratura już zajęła się wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego makabrycznego wypadku. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 7 rano w fabryce wyrobów papierniczych przy ul. Łęgskiej we Włocławku.

– Z nieustalonych przyczyn mężczyzna w wieku około 60 lat został wciągnięty pod taśmę produkcyjną – poinformowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Służby w porażających okolicznościach wyłowiły ciało dziecka. Przekazano zatrważające szczegóły
2. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

– Okazało się, że mężczyzna został wciągnięty przez pas transmisyjny. Wciągnięty był cały tułów – powiedział portalowi gazeta.pl bryg. Dariusz Krysiński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. By uwolnić mężczyznę, trzeba było przeciąć pas transmisyjny i usunąć inne części konstrukcji. Poszkodowanego przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. – Lekarz stwierdził zgon 58-latka w wyniku odniesionych obrażeń – relacjonował portalowi gazeta.pl włocławski strażak.

Sprawę i okoliczności śmierci mężczyny oraz to, jak i dlaczego doszło do tak tragicznego wypadku na terenie zakładu, bada obecnie prokuratura.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać
  3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
  4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
  5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
  6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać

Źródło: Fakt / PAP