Warszawa. W ostatnich dniach doszło do niewyobrażalnej tragedii. wawainfo.plŹródło: wawainfo.pl
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Czerwca 2020

Wypadek autobusu w Warszawie. Są najnowsze, zaskakujące informacje o przeszłości kierowcy

Warszawa. W ostatnich dniach doszło do niewyobrażalnej tragedii na ulicach stolicy. Przypomnijmy, że jeden z autobusów rozbił się na trasie S8. W wyniku zdarzenia jedna osoba zmarła a 22 zostały poważnie ranne. Pojazd linii 186 w ostatnim czasie nie schodzi z nagłówków największych mediów. Ujawniono kolejne fakty w sprawie kierowcy, Tomasza U.

Cała Polska żyje dramatem jaki rozegrał się w samym sercy Warszawy. Szczególną uwagę mediów przykuły nieoficjalne doniesienia ze strony prasy w sprawie stanu, w jakim miał być kierowca autobusu 186, Tomasz U. Z licznych spekulacji wynikało, że prowadzący miał znajdować się pod wpływem amfetaminy. Polska Agencja Prasowa postanowiła zweryfikować przedstawiane informacje. Okazuje się, że mężczyzna nie ma czystej kartoteki. 

Masz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychMasz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychCzytaj dalej

Warszawa. Wyszły zatrważające fakty w sprawie kierowcy autobusu Tomasza U.

W ostatni piątek prokuratura przedstawiła Tomaszowi poważne zarzuty. PAP ujawnił, że był on w przeszłości karany aż 13 razy za wykroczenia na ruchu drogowym. Czternasty wyrok może zaważyć na przyszłości młodego kierowcy. Za spowodowanie śmierci jednej pasażerki oraz uszczerbku na zdrowiu innych osób grozi mu niemała kara. Dla dziennikarza PAP głos w tej sprawie zabrała rzeczniczka spółki Arriva, która zatrudniała mężczyznę. Wyjaśnia, że przedstawił on zaświadczenie o niekaralności. - To oświadczenie było. Gdyby nie to, kierowca nie zostałby zatrudniony - tłumaczy przedstawicielka spółki dla PAP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dodatkowe 350 zł do emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

W rozmowie z PAP, przedstawicielka spółki wskazała, że możliwość badania kierowców na obecność narkotyków nie posiada regulacji prawnych. -.Pracodawca musi mieć uzasadnione podejrzenia, żeby takie badanie przeprowadzić - zaznaczyła. Tłumaczy dla Polskiej Agencji Prasowej, że badania te prowadzone mogą być w obecności policji. - Na pewno jesteśmy otwarci co do szukania takiego rozwiązania, które albo to prawo ureguluje, albo po prostu wypracowania rozwiązań, które w ramach obowiązującego prawa pozwolą nam częściej i wyrywkowo kontrolować kierowców - powiedziała Parzniewska dla PAP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Polska Agencja Prasowa]