Viola Kołakowska w mocnych słowach uderza w Łukasza Szumowskiego.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Maja 2020

Polska aktorka w bardzo wulgarnych słowach o ministrze Szumowskim. Nie wytrzymała i powiedziała za dużo?

Viola Kołakowska w mocnych słowach uderza w Łukasza Szumowskiego. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych obraziła publicznie ministra zdrowia, oczernia go, a nawet mu grozi. Zrobiła to po raz kolejny, tym razem jednak bardzo brutalnie i nie szczędząc przy tym słów. Padły wyzwiska pod adresem szefa resortu.

Viola Kołakowska robi się coraz bardziej agresywna i zaczyna nie przebierać już w słowach. Aktorka od dłuższego czasu twierdzi, że pandemia koronawirusa to wymysł i spisek rządzących. Mówi o manipulacji i parszywej zmowie i co rusz dzieli się ze swoimi odbiorcami licznymi teoriami spiskowymi. Teraz na swoim profilu na Instagramie, w "instastory", udostępniła nagranie, na którym znowu atakuje ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Padają gorzkie słowa, zarzuty oraz wyzwiska pod jego adresem.

Nagły komentarz rzecznika rządu. Chodzi o znoszenie obostrzeńNagły komentarz rzecznika rządu. Chodzi o znoszenie obostrzeńCzytaj dalej

Viola Kołakowska w mocnych słowach uderza w Łukasza Szumowskiego. "Przez tego sku***na..."

Aktorka i celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Porusza tam różne tematy polityczno-społeczne oraz temat koronawirusa, którego jej zdaniem wcale nie ma, a wszystko to wymysł rządu, zmowa i manipulacja nami. Wytyka także błędy politykom i poszczególnym znanym osobom, niekiedy brutalnie w nich uderzając. Do grona tych najbardziej znienawidzonych przez nią należy minister zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zamieszanie w centrum Warszawy. Jarosław Kaczyński otoczony przez policję
2. Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

W swoich ostatnich instagramowych aktywnościach, na udostępnionych krótkich nagraniach, po raz kolejny uderza w ministra Szumowskiego, nie szczędzac przy tym słów. Tym razem chyba naprawdę przeszła samą siebie. Padają zarzuty, wyzwiska, obelgi, wyznanie pogardy i nienawiści, a nawet groźby.

Kołakowska, opowiadając o historii śmierci 18-letniego chłopca, oskarża za jego śmierć Łukasza Szumowskiego. - (...) zmarł przez procedury, przez tego sku***na ministra Szumowskiego - mówi na nagraniu.

- Człowieku, jak ja bym cię złapała, to nie wiem co bym z tobą zrobiła - kontynuuje aktorka.

- Gardzę tobą, gardzę całym waszym systemem - dodaje, wyraźnie rozemocjonowana.

Co o tym sądzicie? Przesadziła?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek
  2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
  4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
  5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
  6. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech

Źródło: Instagram / WTV