TVP Info Rosja. (zdj. Il. ) ; Facebook / Studio Wschód TVP InfoŹródło: (zdj. Il. ) ; Facebook / Studio Wschód TVP Info
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Sierpnia 2020

Podobnej wpadki w TVP Info jeszcze nie było. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom

TVP Info wydało oficjalne przeprosiny na swojej stronie "Telewizja Wschód". Doszło do zaskakującej wpadki. Pomylenie flag narodowych od razu zostało zauważone przez widzów Telewizji Polskiej. Pracownicy tłumaczą, że pomyłka została popełniona przez grafików.

Medium publiczne nie od dziś zmaga się z wpadkami. Również materiały emitowane na antenie TVP Info budzą liczne kontrowersje. Tym razem emocje wzbudził jeden z lepiej oglądanych programów publicystycznych. "Studio Wschód" w TVP Info przedstawia najważniejsze wydarzenia z krajów położonych na wschód od Polski. Okazało się, że osoby pracujące w produkcji pomyliły flagi dwóch, różniących się od siebie państw. Niecodzienna sytuacja wymagała sprostowania ze strony kierownictwa stacji.

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeNieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeCzytaj dalej

TVP Info wydało komunikat. Flaga Rosji pomylona z flagą Holandii

W mediach społecznościowych pojawił się ważny komunikat ze strony Telewizji Polskiej. Autorzy wpisu wpadkę usprawiedliwiają brakiem internetu. Nie każdego przekonało usprawiedliwenie stacji. "Wszystkich widów Studia Wschód, bardzo przepraszamy za błąd grafików, którzy w ostatnim programie programie, w trzech na cztery grafiki pomylili flagę rosyjską z holenderską. Od piątkowego popołudnia w telewizji nie działał Internet i graficy nie mogąc pobrać naszych plansz, robili je na nowo" - deklarują pracownicy "Studio Wschód" TVP Info.

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej

Informacje o wpadkce "Studia Wschód" obiegły największe platformy społecznościowe. Użytkownicy Facebooka oraz Twittera wymieniają się niepochlebnymi komentarzami w sprawie pomylenia flagii rosyjskiej z holenderską. Autorzy programu publicystycznego przepraszają i obiecują poprawę. "Naszą winą jest, że nie wyłapaliśmy ich pomyłki. Pozwolę sobie zauważyć, że na merytoryczną treść programu nie miało to żadnego wpływu" - czytamy w komunikacie "Studia Wschód" TVP Info na Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

TVP Info powierzył wydawanie "Studia Wschód" Bartoszowi Skibie. Wskazują, że jest niezwykle doświadczonym producentem. Program publicystyczny ukazuje się na antenie publicznego medium od 2007 roku. Co sobotę możemy poznać wiadomości o bieżących wydarzeniach, jakie rozgrywają się między innymi w Rosji, Litwie oraz Białorusi. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Stało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerza

Źródło: [Facebook/Telewizja Wschód TVP]