TVP Info. Twitter/TOP TVP INFO/ScreenŹródło: Twitter/TOP TVP INFO/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Kamery TVP Info złapały niespodziewanego gościa na Nowogrodzkiej. Nie chciał rozmawiać, szybko odjechał

TVP Info już wie, kto jeszcze może brać udział w negocjacjach na Nowogrodzkiej. Jeden z liderów opozycji spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim? Władysław Kosiniak-Kamysz został złapany na gorącym uczynku. Polityk nie chciał jednak wyjaśnić swojej obecności pod siedzibą PiS-u.

Na Nowogrodzkiej wciąż trwają rozmowy na temat przyszłości Zjednoczonej Prawicy. "Piątka dla zwierząt" oraz rekonstrukcja rządu wywołały liczne spięcia w obozie rządzącym. TVP Info na bieżąco relacjonuje wydarzenia, jakie mają miejsce pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarze nie spodziewali się jednak, że spotkają Władysława Kosiniaka-Kamysza, który został przyłapany na opuszczaniu warszawskiej ulicy. Niewykluczone, że lider Polskiego Stronnictwa Ludowego negocjuje z Jarosławem Kaczyńskim.

Będzie żałował swoich słów? Miał w mało etyczny sposób załatwić pracę aktorce Będzie żałował swoich słów? Miał w mało etyczny sposób załatwić pracę aktorce "M jak miłość"Czytaj dalej

TVP Info przyłapało jednego z liderów opozycji na gorącym uczynku

Kamery Telewizji Polskiej dostrzegły samochód, w którym znajdował sie Władysław Kosiniak-Kamysz. Reporterka TVP Info postanowiła poprosić lidera ludowców o wyjaśnienie swojej obecności pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Polityk tłumaczył, że Nowogrodzka jest jedną z warszawskich ulic, a jego obecność na Nowogrodzkiej jest przypadkowa. Warto jednak podkreślić, że doniesienia o potencjalnej koalicji Poslkiego Stronnictwa Ludowego z Jarosławem Kaczyńskim regularnie przewijają się przez największe portale internetowe.

Rozstanie w rodzinie Magdy Gessler. Rozstanie w rodzinie Magdy Gessler. "Przyszedł czas na zmianę"Czytaj dalej

Przypomnijmy, że według medialnych spekulacji Jarosław Kaczyński oczekuje znacznego ograniczenia liczby członków Rady Ministrów. TVP Info w porównaniu z innymi stacjami nie poświęca zbyt wiele czasu antenowego na konflikt wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry może zostać zastąpiona przedstawicielami Polskiego Stronnictwa Ludowego. Partia Kosiniaka-Kamysza znajdowała się w rządzie wspólnie z Sojuszem Lewicy Demokratycznej oraz Platformą Obywatelską.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

TVP Info odkryło niespodziewanego gościa, który przebywał pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Już w najbliższych tygodniach dowiemy się, jak zakończy się spór między Jarosławem Kaczyńskim a Zbigniewem Ziobrą. Niestety lider ludowców nie chciał zdradzić szczegółów dotyczących pobytu na ulicy Nowogrodzkiej. Odmówił dalszej rozmowy i ruszył pojazdem osobowym. Okazuje się, że medialne spekulacje o negocjacjach na linii PiS-PSL mogą nie być wyssane z palca.

Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeńTadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiek emerytalny do zmiany. Polacy powiedzieli, czego chcą, teraz czas na ruch polityków
  2. Byłeś ostatnio na Lotnisku Chopina? Przeczytaj, to może Cię dotyczyć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News