wtv.pl > Polityka > TVP Info dokonało niemożliwego. Trudno uwierzyć, z czym właśnie powiązano 500 plus na antenie
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:36

TVP Info dokonało niemożliwego. Trudno uwierzyć, z czym właśnie powiązano 500 plus na antenie

wtv
WTV.pl

Nadchodzące wybory prezydenckie upływają pod znakiem praw osób LGBT. Temat ten znalazł się na sztandarach Andrzeja Dudy. Politycy Prawa i Sprawiedliwości od kilku dni wygłaszają opinie mówiące, że "LGBT to nie ludzie, to ideologia" oraz "Ci ludzie nigdy nie będą równi normalnym ludziom". Kwestia równouprawnienia Polek i Polaków została połączona, w programie Michała Rachonia, ze świadczeniem socjalnym 500 plus. 

TVP Info porównało 500 plus do osób LGBT

"Polska 500 plus czy Polska LGBT plus" - czytamy na pasku Telewizji Polskiej. Na antenie TVP Info cała rozmowa poświęcona była Rafałowi Trzaskowskiemu. Prowadzący pytał posła Mirosława Suchonia (KO) czy jego kandydat na prezydenta Polski poprze małżeństwa jednopłciowe. Poseł Bochenek (PiS) tłumaczył, że karta rodziny podpisana przez Andrzeja Dudę stanowi sprzeciw wobec "Ideologii LGBT". Przypomnijmy, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści określani są poprzez skrót LGBT, aby ułatwić nazywanie tej grupy.

TVP Info zaskoczyło oglądających swoim oburzającym paskiem. Nie od dziś słyszymy liczne zarzuty, jakie padają w kierunku Telewizji Polskiej. Zwolennicy opozycji zarzucają medium stronniczość oraz faworyzowanie rządu Prawa i Sprawiedliwości. Materiał wyemitowany na antenie stacji z pewnością doleje oliwy do ognia.

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z programu "Raport polityczny" wyemitowany na antenie TVP Info 15 czerwca.

Źródło: [TVP Info]

Powiązane