TVP Info Magdalena Ogórek Jarosław Jakimowicz. TVP Info/W kontrze/26.08.20/ScreenŹródło: TVP Info/W kontrze/26.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Września 2020

Przykre sceny na antenie TVP Info. Padła sugestia, że dzieci dokonały prowokacji

TVP Info wyemitowało program Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Na wizji wystąpił znany blogger, Waldemar Krysiak. Mężczyzna wspólnie z prowadzącymi sugerował, że młodzież LGBT może prowokować innych do przemocy. Skandaliczne sceny oburzyły internautów.

Telewizja Polska wielokrotnie porusza tematy, które polaryzują nasze społeczeństwo. Niestety, kwestia praw człowieka wciąż budzi podziały oraz skrajne emocje. Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz postanowili podjąć kwestię przemocy wobec osób LGBT. Można się domyślić, że nie była to forma nagłośnienia i potępienia krzywdy, z jaką muszą zmagać się mniejszości seksualne w Polsce. Rozmówca dziennikarzy TVP chętnie wtórował prowadzącym "W kontrze" swoimi skandalicznymi tezami. 

Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotuFatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotuCzytaj dalej

TVP Info wyemitowało program Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Na wizji padły skandaliczne deklaracje

Podczas emisji programu "W kontrze" rozmawiano o przemocy wobec mniejszości seksualnych. Magdalena Ogórek przypomniała przypadek dziewczyny, która została zaatakowana tylko dlatego, że miała kolorowe włosy. Waldemar Krysiak powiedział, co myśli działaniach homofobów. Jego zdaniem pobicia są na rękę dyskryminowanym. - LGBT zależy na zaostrzaniu ataków na osoby homoseksualne. To może nie jest oczywiste. Czy istnieje przemoc ze strony konserwatywno-prawicowej, albo ze strony chuliganów? Oczywiście, ona istnieje. Są takie przypadki, moim zdaniem sporadyczne - komentował blogger  na antenie TVP Info.

Dziadek miał w zatrważający sposób skrzywdzić wnuczkę. Wszystko nagrywał, okropne szczegółyDziadek miał w zatrważający sposób skrzywdzić wnuczkę. Wszystko nagrywał, okropne szczegółyCzytaj dalej

Magdalena Ogórek przerwała swojemu rozmówcy. Redaktorka TVP Info przypomniała, że według osób LGBT do pobić doprowadzają elementy lub zachowanie przypisane mniejszościom seksualnym. Zasugerowała, że po pierwszych doniesieniach o przemocy zaczęły reagować "komercyjne media, Onety i tak dalej". Zastanawiała się na wizji, czy do konfliktów nie dochodzi poprzez prowokacje. Zdaniem dziennikarki TVP mniejszości seksualne mogą doprowadzać do podobnych zdarzeń, by forsować swoje postulaty o równości. Współpracownik Magdaleny Ogórek, Jarosław Jakimowicz zapewnił, że jego zdaniem jest to "100% prowokacji". 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krzysztof Bosak potwierdził radosną nowinę. Szczerze gratulujemy
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Fenomenalne odkrycie w Izraelu. Opisano je w samej Biblii

TVP Info wyemitowało program Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Ich rozmówca zadeklarował, że przekaz o pobiciach osób LGBT może być ukierunkowany tak, by wzbudzić określone emocje. - Dostajemy jedynie specjalnie przygotowane wiadomości, specjalnie przygotowane wydarzenia. To są relacje świadków, często tylko jednego, w dodatku anonimowego - ocenia Krysiak na antenie TVP. Nie wiemy jednak, jakiej narracji wobec pobić osób dyskryminowanych chciałby użyć prawicowy komentator. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Wiceminister: “opłata cukrowa nie trafi do budżetu państwa”. Nie, Patkowski mija się z prawdą
  3. Przykre sceny na antenie TVP Info. Padła sugestia, że dzieci dokonały prowokacji
  4. Niespodziewany rozłam w samym sercu Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński zainterweniuje?
  5. Pieniądze od rządu będzie trzeba oddać? Właśnie zaczęły się kontrole, ZUS patrzy beneficjentom na ręce
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

Źródło: [TVP Info]