TVP film. Facebook / Sylwester LatkowskiŹródło: Facebook / Sylwester Latkowski
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 29 Lutego 2020

Ujawniono fragment filmu TVP o pedofilii wśród elit. Wiśniewski przerywa milczenie

TVP pod koniec marca pokaże widzom film Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”. Dowiedzieliśmy się już, w jaki sposób otwarty zostanie obraz o pedofilii wśród polskich elit. Głos w tej sprawie zabrał Michał Wiśniewski.

TVP w wiosennej ramówce zaprezentuje widzom film pt. „Nic się nie stało”. Jego autorem jest Sylwester Latkowski, który przekazał, że udało mu się zebrać wiele mocnych, oburzających materiałów. Obraz będzie dotyczył pedofilii wśród krajowych elit, doskonale znanych polskiej opinii publicznej nazwisk. Jego premierę zaplanowano na ostatni tydzień marca.

Rodzice chcieli, aby ich syn przystąpił do pierwszej komunii. Ksiądz powiedział Rodzice chcieli, aby ich syn przystąpił do pierwszej komunii. Ksiądz powiedział "nie”, powód oburzaCzytaj dalej

W sieci ujawniono już, jak będzie wyglądał otwierający film fragment. Widzowie usłyszą utwór zespołu Rvosenstolz, do którego słowa zostały napisane przez Michała Wiśniewskiego. Na profilu Latkowskiego na Facebooku ukazał się więc fragment wywiadu z wokalistą na ten temat.

TVP pokaże film o pedofilii wśród elit

- Tekst napisałem w 2003 roku, chyba za wcześnie, jak wszystko co robiłem. Wtedy unikało się tego tematu, bardzo długo unikało się tego tematu. Pamiętam, że co nie jeden odważny wypuszczał artykuł o tym, ale generalnie temat był tabu. Chyba nie było takiego przyzwolenia, żeby o tym publicznie rozmawiać i dyskutować. Każdy ma swoje doświadczenia. Oczywiście to nie jest przecież empiryczne doznanie, tylko na podstawie zasłyszanych historii. Bardziej chodziło mi o taką przestrogę, bardzo uniwersalną - powiedział zamyślony Wiśniewski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Prezydent pokazał "nowość w Dudabusie". Ruszył w Polskę, obawia się koronawirusa?
2. 24-latek nie żyje, pięć osób jest w szpitalu. Żałoba w gminie po tragedii na drodze

Warto zaznaczyć, że premiera „Nic się nie stało” zbiega się w czasie z wypuszczeniem przez braci Sekielskich ich filmu pt. „Zabawa w chowanego”. Ten będzie stanowił niejako kontynuację głośnego „Tylko nie mów nikomu”, który na platformie YouTube odtworzono już ponad 23 miliony razy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  2. Niemcy publikują listę rzeczy, które trzeba mieć, aby pozostać w domu do 10 dni. Wszystko przez koronawirusa
  3. Rodzice chcieli, aby ich syn przystąpił do pierwszej komunii. Ksiądz powiedział "nie”, powód oburza
  4. Znany z Tańca z gwiazdami trener ujawnił swój dramat. Był ofiarą pedofila
  5. Pies czy kot? Zdjęcia niespotykanego zwierzaka podbijają internet
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: Facebook