TVP Beata Szydło. TVP/ screenŹródło: TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Czerwca 2020

Beata Szydło została korespondentką TVP? Sceny, które przejdą do historii Wiadomości, niewiarygodne

TVP ponownie zaprosiło na swą antenę Beatę Szydło. Tym razem relacjonowała niepokojące zdarzenia pogodowe, jakie miały miejsce w Małopolsce. Była premier zachowywała się jak korespondentka TVP. Ostatni materiał wyemitowany przez medium może okazać się niemałą wpadką.

Telewizja publiczna od kilku lat zmaga się z poważnymi oskarżeniami. Zwolennicy opozycji zarzucają medium jawne wspieranie rządu Zjednoczonej Prawicy. Ich zdaniem zarówno reporterzy, jak i materiały emitowane na antenie stacji sprzyjają Prawu i Sprawiedliwości. Tym razem mogło dojść do poważnego przekroczenia granicy. Zaproszona do Gościa Wiadomości Beata Szydło wystąpiła niczym korespondentka TVP. Była premierka relacjonowała sytuacje pogodową w Małopolsce.

Wiadomości TVP przekroczyły granice żenady. Wymyślono postać, która nie istnieje, aby pochwaliła pierwszą damę, alternatywna rzeczywistośćWiadomości TVP przekroczyły granice żenady. Wymyślono postać, która nie istnieje, aby pochwaliła pierwszą damę, alternatywna rzeczywistośćCzytaj dalej

Beata Szydło w TVP relacjonowała wydarzenia z Małopolski

 - Sytuacja w tej chwili jest opanowana, w tym sensie, że zostały zabezpieczone te wszystkie osuwiska (...) prognozy są złe, więc tutaj wszyscy spodziewają się, że ta noc niestety może być podobna do  poprzedniej - tłumaczyła na antenie TVP Beata Szydło. Dla części widzów rola europarlamentarzystki była co najmniej niejasna. Jej wystąpienie miało charakter stricte informacyjny. Wyjaśniała, że na południu Polski trwają pilne prace służb, mające na celu zadbanie o bezpieczeństwo zaniepokojonych mieszkańców. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Instytut wydał pilne ostrzeżenia. Stan alarmowy najwyższego stopnia na południu kraju, będzie bardzo niebezpiecznie
2. Chiny potwierdziły. Okropny skandal. Świat przeciera oczy z niedowierzania

Beata Szydło w TVP pojawiła się jako korespondentka czy polityczka? Na to pytanie próbują odpowiedzieć sobie oglądający. Była szefowa rząu Prawa i Sprawiedliwości występowała cała przemoczona. Stała na środku ulicy, zmagając się zarówno z opadami, jak i pytaniami Edyty Lewandowskiej. - Są służby, które tu pracują, usuwane są w tej chwili wszystkie te przeszkody, które się pojawiły. Droga przede wszystkim jest zamknięta - wymieniała europarlamentarzystka.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Gościa Wiadomości TVP z 22 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W 2019 roku skorzystało 120 tys. Polaków. Ty też możesz zwiększyć emeryturę o 10%, sposób jest banalny
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Po co nam pszczoły, skoro mamy bańki mydlane. Nowy sposób zapylania kwiatów

Źródło: [Gość Wiadomości TVP]