wtv.pl
Samuel Pereira

youtube.com/Telewizja wPolsce

Dziennikarz TVP zaatakował chorą na raka koleżankę po fachu. Kolejna granica żenady przekroczona

18 Lutego 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

TVP wciąż walczy ze skutkami środkowego palca Lichockiej pokazanego opozycji. Samuel Pereira, szef portalu TVP Info, nieoczekiwanie postanowił odpowiedzieć chorej na raka byłej dziennikarce TVN-u. Posłużyła się ona gestem posłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Była dziennikarka telewizji TVN Karolina Hytrek-Prosiecka postanowiła dołączyć do akcji powielania gestu poseł Lichockiej i pokazać jej środkowy palec. Kobieta walczy z chorobą nowotworową.

"Miłego tygodnia, Pani Poseł Joanno Lichocka! Popularny na Instagramie hashtag #FuckCancer nabrał nowego znaczenia", napisała Karolina Hytrek-Prosiecka. Post dziennikarki niezwykle szybko obiegł internet. Pojawiły się liczne głosy życzące kobiecie rychłego powrotu do zdrowia. W sprawę nieoczekiwanie wmieszał się jednak szef portalu TVP.Info Samuel Pereira i zaczął atakować chorą na raka dziennikarkę.

TVP vs onkologia

"Znalazłem coś takiego na Twoim profilu. Tuż pod fejkowym zdjęciem jednego z Twoich polityków PO. Powiedz mi Karolina, chcesz nam wszystkim wmówić, że w Sejmie w ławach Platformy Obywatelskiej siedzą chorzy na raka? Gdzie się podziała Twoja przyzwoitość?", skomentował Pereira.

Dziennikarz TVP zarzucił dziennikarce, że celowo dezinformuje ludzi. "Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz, że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?", napisał na Twitterze.

W obronie chorej na raka Hytrek-Prosieckiej stanęli użytkownicy Twittera. "Karolina wiesz, że jesteśmy z Tobą! Nie przejmuj się złymi ludźmi", napisała dziennikarka telewizji TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska. Apel do Samuela Pereiry wystosowała za to dziennikarka "Nesweeka" Dominika Długosz. "Sam, nie pomagasz swojej formacji. Być beneficjentem 2 mld dla TVP i zaatakować kobietę walczącą z rakiem to trzeba być po prostu tępym politrukiem. Myśl czasem chłopaku".

Podobne artykuły

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >
TVP w obronie Lewicy

TV

TVP pokazuje pozytywne wobec Lewicy materiały

Czytaj więcej >
"Wiadomości" TVP

TV

"Wiadomości" TVP znowu atakują TVN. Tym razem poszło o Obajtka

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Kamerzysta upokorzył osobę niepełnosprawną. Kazali mu m. in. wejść do kontenera na śmieci

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Fala krytyki po "Pytanie na śniadanie". Prowadzący nie mieli maseczek

Czytaj więcej >