wtv.pl > TV > Dziennikarz TVP zaatakował chorą na raka koleżankę po fachu. Kolejna granica żenady przekroczona
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:45

Dziennikarz TVP zaatakował chorą na raka koleżankę po fachu. Kolejna granica żenady przekroczona

Samuel Pereira
youtube.com/Telewizja wPolsce

Była dziennikarka telewizji TVN Karolina Hytrek-Prosiecka postanowiła dołączyć do akcji powielania gestu poseł Lichockiej i pokazać jej środkowy palec. Kobieta walczy z chorobą nowotworową.

"Miłego tygodnia, Pani Poseł Joanno Lichocka! Popularny na Instagramie hashtag #FuckCancer nabrał nowego znaczenia", napisała Karolina Hytrek-Prosiecka. Post dziennikarki niezwykle szybko obiegł internet. Pojawiły się liczne głosy życzące kobiecie rychłego powrotu do zdrowia. W sprawę nieoczekiwanie wmieszał się jednak szef portalu TVP.Info Samuel Pereira i zaczął atakować chorą na raka dziennikarkę.

TVP vs onkologia

"Znalazłem coś takiego na Twoim profilu. Tuż pod fejkowym zdjęciem jednego z Twoich polityków PO. Powiedz mi Karolina, chcesz nam wszystkim wmówić, że w Sejmie w ławach Platformy Obywatelskiej siedzą chorzy na raka? Gdzie się podziała Twoja przyzwoitość?", skomentował Pereira.

Dziennikarz TVP zarzucił dziennikarce, że celowo dezinformuje ludzi. "Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz, że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?", napisał na Twitterze.

W obronie chorej na raka Hytrek-Prosieckiej stanęli użytkownicy Twittera. "Karolina wiesz, że jesteśmy z Tobą! Nie przejmuj się złymi ludźmi", napisała dziennikarka telewizji TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska. Apel do Samuela Pereiry wystosowała za to dziennikarka "Nesweeka" Dominika Długosz. "Sam, nie pomagasz swojej formacji. Być beneficjentem 2 mld dla TVP i zaatakować kobietę walczącą z rakiem to trzeba być po prostu tępym politrukiem. Myśl czasem chłopaku".

Tagi: TVP Info TVN
Powiązane