Samuel Pereira. youtube.com/Telewizja wPolsceŹródło: youtube.com/Telewizja wPolsce
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Lutego 2020

Dziennikarz TVP zaatakował chorą na raka koleżankę po fachu. Kolejna granica żenady przekroczona

TVP wciąż walczy ze skutkami środkowego palca Lichockiej pokazanego opozycji. Samuel Pereira, szef portalu TVP Info, nieoczekiwanie postanowił odpowiedzieć chorej na raka byłej dziennikarce TVN-u. Posłużyła się ona gestem posłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Była dziennikarka telewizji TVN Karolina Hytrek-Prosiecka postanowiła dołączyć do akcji powielania gestu poseł Lichockiej i pokazać jej środkowy palec. Kobieta walczy z chorobą nowotworową.

"Miłego tygodnia, Pani Poseł Joanno Lichocka! Popularny na Instagramie hashtag #FuckCancer nabrał nowego znaczenia", napisała Karolina Hytrek-Prosiecka. Post dziennikarki niezwykle szybko obiegł internet. Pojawiły się liczne głosy życzące kobiecie rychłego powrotu do zdrowia. W sprawę nieoczekiwanie wmieszał się jednak szef portalu TVP.Info Samuel Pereira i zaczął atakować chorą na raka dziennikarkę.

Karolina Hytrek-Prosiecka -- Twitter

TVP vs onkologia

"Znalazłem coś takiego na Twoim profilu. Tuż pod fejkowym zdjęciem jednego z Twoich polityków PO. Powiedz mi Karolina, chcesz nam wszystkim wmówić, że w Sejmie w ławach Platformy Obywatelskiej siedzą chorzy na raka? Gdzie się podziała Twoja przyzwoitość?", skomentował Pereira.

Samuel Pereira -- Twitter

Dziennikarz TVP zarzucił dziennikarce, że celowo dezinformuje ludzi. "Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz, że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?", napisał na Twitterze.

Mężczyzna nie żyje. Dyspozytorka stwierdziła brak zagrożenia życia, oburzająceMężczyzna nie żyje. Dyspozytorka stwierdziła brak zagrożenia życia, oburzająceCzytaj dalej

W obronie chorej na raka Hytrek-Prosieckiej stanęli użytkownicy Twittera. "Karolina wiesz, że jesteśmy z Tobą! Nie przejmuj się złymi ludźmi", napisała dziennikarka telewizji TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska. Apel do Samuela Pereiry wystosowała za to dziennikarka "Nesweeka" Dominika Długosz. "Sam, nie pomagasz swojej formacji. Być beneficjentem 2 mld dla TVP i zaatakować kobietę walczącą z rakiem to trzeba być po prostu tępym politrukiem. Myśl czasem chłopaku".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej

2. Ogromny wzrost rachunków domowych. Polska rodzina musi przygotować się na kolejne spore podwyżki opłat

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata