wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Niepokojące słowa aktorki wyrzuconej z TVP. Mówi o inwigilacji i przeglądaniu teczki

4 Maja 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

TVP ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedna z gwiazd telewizji, która została z niej wyrzucona, w gorzkich słowa wspomina swoją współpracę ze stacją i wyznaje, co się tam dzieje. Padły mocne zarzuty pod adresem stacji. &quo

Barbara Kurdej-Szatan, choć jako prowadząca programy radziła sobie świetnie i była lubiana przez widzów, straciła pracę. Telewizja Polska postanowiła zakończyć współpracę z nią, postępując podobnie, jak z innymi "niepodporządkowanymi" władzy. Do zwolnienia prezenterki z prowadzenia aż trzech programów doszło prawie rok temu, jednak niesmak pozostał i Kurdej-Szatan wciąż nie stroni od gorzkich wypowiedzi na temat stacji oraz pracy w niej.

TVP rok temu zwolniło Barbarę Kurdej-Szatan. Teraz w gorzkich słowach opowiada o współpracy ze stacją

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas związana była z Telewizją Polską i sprawdzała się w roli prowadzącej programy rozrywkowe. To jednak nie wystarczało stacji i najpewniej przez swoje odmienne poglądy została z niej wyrzucona. Teraz aktorka i prezenterka w wywiadach dzieli się opowieściami o kulisach pracy w telewizji publicznej. Jej wyznania są momentami bardzo szokujące.

Zapytana przez portal przeambitni.pl, czy zechciałaby wrócić do pracy w Telewizji Polskiej, gdyby jej to ponownie zaproponowano, stanowczo temu zaprzeczyła. - Nie, musiałaby to być inna stacja - stwierdziła Kurdej-Szatan. Wyraźnie widać, że pozostał duży niesmak i uraz.

Aktorka wyznała także, że w stacji dochodzi nawet do inwigilowania osób z nią współpracujących i przytoczyła jedną z takich sytuacji. Jak się okazuje, pod lupę brane są nawet konta w mediach społecznościowych, polubienia i posty pracowników. Jeśli czymś podpadniesz, możesz się pożegnać z różnymi ofertami, a nawet dalszą współpracą.

- Tam nie jest za wesoło, ludzie są inwigilowani, sprawdzane są Facebooki różnych osób. Ja sama słyszałam o sytuacji, że był produkowany film dla TVP i operator główny został zawołany, bo przejrzeli jego teczkę, czyli Facebooka, i stwierdzili, że nie będzie tego filmu. To jest straszne i za “wolnością słowa” w TVP nie tęsknię - powiedziała. - Ja nigdy nie podporządkowałam się temu, co się tam dzieje. Nigdy nie zważałam na to, przez lata to jakoś łykali, walczyła o to produkcja Rochstar, ale nikt nie jest niezastąpiony - dodała.

Źródło: przeambitni.pl / plotek.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >