TVP przedstawiło znanemu parlamentarzyście niecodzienną propozycję. Screen z serialuŹródło: Screen z serialu
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Czerwca 2020

Poseł w kultowym serialu TVP? Prawie nikt nie wiedział, do sieci trafiło niecodzienne nagranie

TVP wydaje wiele popularnych seriali. Jednym z nich jest słynna już "Ballada o Januszku". Główną rolę grał w nim przedstawiciel jednego z największych ugrupowań w Sejmie. Internauci postanowili przypomnieć aktorski epizod znanego polityka. Jak poradził sobie w swojej roli kontrowersyjny parlamentarzysta?

"Ballada o Januszku" zdaniem głównego bohatera miała przedstawiać wszystkie lęki przedstawicieli polskiej prawicy. Kolegę tytułowego "Januszka" zagrał sam Adrian Zandberg. Przypomnijmy, że jest on jednym z liderów partii Razem oraz sejmowego klubu Lewicy. Swoimi przemyśleniami na temat PRL-owskiej produkcji podzielił się za pomocą mediów społecznościowych. Dzień Dziecka stał się dla posła okazją do opowiedzenia swoim sympatykom o tym nietypowym epizodzie aktorskim.

Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Niewielu mogło się spodziewać ich słówPilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Niewielu mogło się spodziewać ich słówCzytaj dalej

TVP gościło na swojej antenie Zandberga już w 1988 roku

Adrian Zandberg na swoim Instagramie podzielił się swoimi wspomnieniami z dzieciństwa. Wyjaśnił, że w okresie dorastania wystąpił w znanej produkcji. Mało kto wiedział, że grał ważną rolę w jednym z najlepiej oglądanych programów Telewizji Polskiej. Informacja ta zaskoczyła opinię publiczną. Jak się okazuje, Zandberg swoje umiejętności medialne szlifował już od najmłodszych lat. Poza "Balladą o Januszku" nie występował już w innych serialach rozrywkowych.

"W sumie są tam wszystkie lęki polskiej prawicy na jednym obrazku: w filmie wyprodukowanym w Polsce Ludowej, zamiast uczyć się religii, prowadzę nieformalną edukację seksualną" - tłumaczy Zandberg na swoim Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński zapytany przez Lis o to, dlaczego nie ma żony. Zrobiło się gorąco
2. UE ma pomysł na nowy podatek. Liczy na 10 mld euro wpływów

TVP w 1988 roku przedstawiło swoim widzom adaptację powieści Sławomira Łubińskiego. Serial ten opowiadał o bezgranicznej miłości Gieni Smoliwąs do swojego rozrabiającego syna. Poseł Lewicy wcielił się w postać Arka Żurka. Przypomnijmy, że był on kolegą Janusza, który sprowadzał go na złą drogę. Warto dodać, że Zandberg ukończył wtedy 9 rok życia. Kultowa produkcja biła wówczas rekordy popularności.

TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent ogłosił nowy program. Każdy Polak może dostać nawet kilka tysięcy złotych, wystarczy spełnić jeden warunek
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News