TVN Adam Feder. Dzień Dobry TVNŹródło: Dzień Dobry TVN
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 2 Marca 2020

Wyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiał

TVN zakończył współpracę z Adamem Federem po jego materiale, w którym pomylił gwiazdy koreańskiego popu. Dziennikarz przeprosił za swoją pomyłkę i otworzył zbiórkę pieniędzy. Chce bowiem polecieć do Azji "z kwiatami i bombonierką".

TVN stał się bohaterem niemałego skandalu po materiale, w którym prowadzący w niewybredny sposób komentowali urodę Jeona Jung-kooka z południowokoreańskiego zespołu BTS. W "Dzień Dobry TVN" wyemitowano także sondę Adama Federa. Dziennikarz prosił przechodniów o opinię na temat wyglądu wokalisty, pokazując im przy tym zdjęcie innej osoby. Jakie stacja wyciągnęła z tego konsekwencje? Feder stracił pracę i na tym najpewniej jej reakcja się zakończyła.

88 godzin oczekiwania na wynik koronawirusa. Absurdalne wyjaśnienia Ministerstwa Zdrowia88 godzin oczekiwania na wynik koronawirusa. Absurdalne wyjaśnienia Ministerstwa ZdrowiaCzytaj dalej

W połowie lutego dziennikarz zdecydował się więc poinformować fanów o nowym projekcie. Aby go zrealizować, otworzył nawet specjalną zbiórkę pieniędzy.

TVN: były dziennikarz stacji zbiera na podróż do Korei

- Potrzeba chwili jest taka, żeby polecieć do Korei z kwiatami i bombonierką! Jeżeli chcielibyście mnie wesprzeć w tej podróży, wejdźcie na moją stronę na Patronite. Zbieram środki na kanał z reportażami. Pierwsze wyzwanie to podróż do Korei śladami zespołu BTS. Chcę przygotować duży profesjonalny reportaż, spróbuję dotrzeć do Pana Jeona Jung-kooka i Pana Junga Ho-seoka (wiem, że nie będzie to łatwe ;) Nie wiedziałem nic o K-Popie, ale chcę się dowiedzieć, a przy okazji opowiedzieć Wam o tym fenomenie i koreańskiej kulturze. Znacie mnie, wiecie, że to będzie „dobre kino”, ale koszty takiego przedsięwzięcia są duże. Krótko mówiąc, potrzebuję Waszego wsparcia w tym dobrym dziele! - przekazał Feder, publikując swoje zdjęcie z bukietem kwiatów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik jednym wpisem straciła w oczach fanów. "Nie wierzę, że pani tak napisała"
2. Atak nożownika w Brwinowie. 22-latek walczy o życie w szpitalu

Na tym "przygoda" dziennikarza z koreańską kulturą się nie zakończyła. W tegoroczne Walentynki udostępnił na Facebooku wpis, w którym chwalił się, że próbuje tamtejszej kuchni. Swoje doświadczenie nazwał "bardzo mocnym doznaniem organoleptycznym".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do giganta
  2. Koniec 500 plus w 2021? Program się nie sprawdził, dalszych planów nie ma
  3. Nie żyje wiceminister. Zmarł były dyrektor Muzeum Wojska Polskiego, prof. dr hab. Janusz Cisek
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Rydzyk wpadł w nagłą furię. "Zboczenia, wprowadzanie w nienormalność"
  6. Bilety na samolot za 34 złote. Tysiąc miejsc wyprzedanych w niecałą godzinę mimo kryzysu

Źródło: Facebook