wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiał

2 Marca 2020

Autor tekstu:

Maria Hędrzak

Udostępnij:

TVN zakończył współpracę z Adamem Federem po jego materiale, w którym pomylił gwiazdy koreańskiego popu. Dziennikarz przeprosił za swoją pomyłkę i otworzył zbiórkę pieniędzy. Chce bowiem polecieć do Azji "z kwiatami i bombonierką

TVN stał się bohaterem niemałego skandalu po materiale, w którym prowadzący w niewybredny sposób komentowali urodę Jeona Jung-kooka z południowokoreańskiego zespołu BTS. W "Dzień Dobry TVN" wyemitowano także sondę Adama Federa. Dziennikarz prosił przechodniów o opinię na temat wyglądu wokalisty, pokazując im przy tym zdjęcie innej osoby. Jakie stacja wyciągnęła z tego konsekwencje? Feder stracił pracę i na tym najpewniej jej reakcja się zakończyła.

W połowie lutego dziennikarz zdecydował się więc poinformować fanów o nowym projekcie. Aby go zrealizować, otworzył nawet specjalną zbiórkę pieniędzy.

TVN: były dziennikarz stacji zbiera na podróż do Korei

- Potrzeba chwili jest taka, żeby polecieć do Korei z kwiatami i bombonierką! Jeżeli chcielibyście mnie wesprzeć w tej podróży, wejdźcie na moją stronę na Patronite. Zbieram środki na kanał z reportażami. Pierwsze wyzwanie to podróż do Korei śladami zespołu BTS. Chcę przygotować duży profesjonalny reportaż, spróbuję dotrzeć do Pana Jeona Jung-kooka i Pana Junga Ho-seoka (wiem, że nie będzie to łatwe ;) Nie wiedziałem nic o K-Popie, ale chcę się dowiedzieć, a przy okazji opowiedzieć Wam o tym fenomenie i koreańskiej kulturze. Znacie mnie, wiecie, że to będzie „dobre kino”, ale koszty takiego przedsięwzięcia są duże. Krótko mówiąc, potrzebuję Waszego wsparcia w tym dobrym dziele! - przekazał Feder, publikując swoje zdjęcie z bukietem kwiatów.

Na tym "przygoda" dziennikarza z koreańską kulturą się nie zakończyła. W tegoroczne Walentynki udostępnił na Facebooku wpis, w którym chwalił się, że próbuje tamtejszej kuchni. Swoje doświadczenie nazwał "bardzo mocnym doznaniem organoleptycznym".

Źródło: Facebook

Tagi:

TVN

Maria HędrzakAutor

Redaktorka i wydawczyni, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz studentka specjalizacji Bliski Wschód i Afryka na UW.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TV

Czy Donald Tusk jest gorliwym katolikiem? Pracownicy "Wiadomości" TVP zrobili o tym materiał

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

TV

Krzysztof Skórzyński zawieszony przez TVN24. Niespodziewane konsekwencje afery mailowej

Czytaj więcej >

TV

"Fakty" TVN. Jasny komunikat dla widzów na zakończenie wydania

Czytaj więcej >

TV

Pokaz absurdalnych pasków w TVP Info. "Klęska" i "(d)efekt Tuska"

Czytaj więcej >

TV

Zdaniem dziennikarza TVP3 Opole wegetarianizm prowadzi do homoseksualizmu. Skandaliczny wpis obiega sieć

Czytaj więcej >
Tusk w TVP Info

TV

TVP komentowało wystąpienie Donalda Tuska w Płońsku. Seria krytycznych pasków

Czytaj więcej >