wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiał

2 Marca 2020

Autor tekstu:

Maria Hędrzak

Udostępnij:

TVN zakończył współpracę z Adamem Federem po jego materiale, w którym pomylił gwiazdy koreańskiego popu. Dziennikarz przeprosił za swoją pomyłkę i otworzył zbiórkę pieniędzy. Chce bowiem polecieć do Azji "z kwiatami i bombonierką

TVN stał się bohaterem niemałego skandalu po materiale, w którym prowadzący w niewybredny sposób komentowali urodę Jeona Jung-kooka z południowokoreańskiego zespołu BTS. W "Dzień Dobry TVN" wyemitowano także sondę Adama Federa. Dziennikarz prosił przechodniów o opinię na temat wyglądu wokalisty, pokazując im przy tym zdjęcie innej osoby. Jakie stacja wyciągnęła z tego konsekwencje? Feder stracił pracę i na tym najpewniej jej reakcja się zakończyła.

W połowie lutego dziennikarz zdecydował się więc poinformować fanów o nowym projekcie. Aby go zrealizować, otworzył nawet specjalną zbiórkę pieniędzy.

TVN: były dziennikarz stacji zbiera na podróż do Korei

- Potrzeba chwili jest taka, żeby polecieć do Korei z kwiatami i bombonierką! Jeżeli chcielibyście mnie wesprzeć w tej podróży, wejdźcie na moją stronę na Patronite. Zbieram środki na kanał z reportażami. Pierwsze wyzwanie to podróż do Korei śladami zespołu BTS. Chcę przygotować duży profesjonalny reportaż, spróbuję dotrzeć do Pana Jeona Jung-kooka i Pana Junga Ho-seoka (wiem, że nie będzie to łatwe ;) Nie wiedziałem nic o K-Popie, ale chcę się dowiedzieć, a przy okazji opowiedzieć Wam o tym fenomenie i koreańskiej kulturze. Znacie mnie, wiecie, że to będzie „dobre kino”, ale koszty takiego przedsięwzięcia są duże. Krótko mówiąc, potrzebuję Waszego wsparcia w tym dobrym dziele! - przekazał Feder, publikując swoje zdjęcie z bukietem kwiatów.

Na tym "przygoda" dziennikarza z koreańską kulturą się nie zakończyła. W tegoroczne Walentynki udostępnił na Facebooku wpis, w którym chwalił się, że próbuje tamtejszej kuchni. Swoje doświadczenie nazwał "bardzo mocnym doznaniem organoleptycznym".

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >