wtv.pl
Tekken 7

YouTube/Bandai Namco Entertainment America/21.02.21/Screen

Pani premier Polski nową bohaterką w grze Tekken 7. Postać ma mieć nawet charakterystyczną broszkę

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Nowy dodatek do gry Tekken 7 zostanie uzupełniony o nową postać, która "chce wygrać w imię wszystkich Polaków". Pani premier ma charakterystyczną broszkę, co mogłoby wskazywać na Beatę Szydło, jednak twórcy ze studia Bandai

  • Studio Bandai Namco zaprezentowało krótki trailer, przedstawiający "panią premier", która już na wiosnę będzie pełnoprawną postacią gry Tekken 7

  • Podczas projektowania postaci, twórcy DLC skonsultowali się z polską ambasadą w Japonii, by uniknąć ewentualnego skandalu międzynarodowego

  • Nowa postać, jak donosi Interia, będzie częścią DLC 18/19. Polacy będą mogli rozpocząć grę już na wiosnę

Studia Bandai Namco zaprezentowali grę Tekken jeszcze 6 lat temu. Od tego czasu cieszy się niebywałą popularnością, także w Polsce. Obecnie gracze mogą cieszyć się z 7. części projektu. Już na wiosnę zostanie ona uzupełniona o kolejny dodatek z udziałem "pani premier". Liderka polskiego rządu, jak wynika z udostępnionego trailera, ma otrzymywać groźby. W krótkim filmie zadeklarowała także, że będzie wygrywać w imię całego narodu. 

W nowym DLC do gry Tekken 7 wystąpi "pani premier". Nie do wiary, co zrobili pracownicy studia Bandai Namco

W 35 sekundowym materiale nie możemy dostrzec twarzy Prezeski Rady Ministrów. Wyróżnia ją jednak specyficzna broszka, przypięta do płaszcza. Jeszcze w 2015 roku broszki były znakiem rozpoznawczym polityczki Prawa i Sprawiedliwości, Beaty Szydło. Uczestnicy protestów Komitetu Obrony Demokracji wielokrotnie wyzłośliwiali się, przezywając premierkę "broszką". Ozdoba urosła niemal do rangi afery, do której odnosiła się jej bohaterka. 

W 2019 roku podczas konwencji Zjednoczonej Prawicy Szydło, podejrzewana o bycie nową postacią Tekkena 7, powiedziała wprost. - Szanowni państwo, jest afera z broszką. Podobno w mediach społecznościowych trwa poszukiwanie, ludzie pytają - gdzie jest broszka. Zastanawiają się, co się stało Broszka się odnalazła! Jest tutaj. Dzisiaj najpiękniejsza z możliwych – biało-czerwona - grzmiała z mównicy obecna posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Jak wynika z informacji Interii, w przypadku Tekkena 7 broszka miała być jedynie elementem ubioru. "Pani premier" nie będzie więc uosobieniem Hanny Suchockiej, Ewy Kopacz czy też Beaty Szydło. Wskazują na to między innymi długie, blond włosy nowej postaci w grze. Wszystkie trzy polityczki wyróżniały krótkie fryzury. Głos postaci także nie przypomina głosów polityczek Unii Demokratycznej, Platformy Obywatelskiej, czy też Prawa i Sprawiedliwości.

Kolor włosów zasugerował graczom, jakoby Prezeską Rady Ministrów miała być jedna z czołowych postaci Wiedźmina. Ciri, bo o niej mowa, wyróżniała się nie tylko identycznym kolorem, ale także identycznym uczesaniem. Jest to jednak dość popularny styl.

Wciąż nie wiemy, jakim stylem walki będzie walczyła premierka. Nie znamy również jej charakterystycznych, specjalnych ciosów, choć jak podaje Interia, pełny trailer ma zostać przedstawiony opinii publicznej już w najbliższej przyszłości. DLC do gry Tekken 7 ma zaś ukazać się już wiosną, co oznacza, że fani produkcji nie będą musieli długo czekać. Rozrywkę z bijatyki będzie można czerpać za pośrednictwem PS4, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Tekken polega na walce jeden na jednego. Bijatyki można prowadzić przeciw swoim znajomym, współgraczom. Walczyć można też samodzielnie. Po przejściu coraz trudniejszych etapów niezbędne będzie pokonanie najsilniejszej postaci - bossa. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Interia]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >