wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

"Tak zwana pedofilia w kościele". Zdumiewające argumenty u Tadeusza Rydzyka, aż trudno w nie uwierzyć

25 Maja 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Tadeusz Rydzyk na antenie swojego radia i telewizji gości często osoby, których poglądy i opinie są zatrważające. Nie inaczej było w przypadku prof. Mieczysława Ryby, który pojawił się w felietonie z cyklu "Myśląc Ojczyzna" w TV Tr

- Proszę zwrócić uwagę, że owszem, jeżeli bierzemy pod uwagę te zarzuty pedofilskie, to one są mocno podkreślane, natomiast już kiedy pojawią się kwestie homoseksualne, to nagle ten świat celebrycki się oburza, ponieważ wiadomym jest, że nie wolno krytykować homoseksualistów, lobby homoseksualnego - m.in. takie słowa można było usłyszeć na antenie TV Trwam, które padły z ust prof. Mieczysława Ryby w felietonie z cyklu "Myśląc Ojczyzna". Jak można się domyślać, dotyczy to głównie zamieszania wokół najnowszego filmu Sylwestra Latkowskiego, opowiadającego o pedofilii w jednym z sopockich klubów, gdzie widywani byli także znani polscy celebryci. Podczas wystąpienia profesor wspomniał także o najnowszym filmie braci Sekielskich. W felietonie poruszone zostały jeszcze inne wątki tematów społeczno-politycznych.

Tadeusz Rydzyk i gość na antenie jego telewizji. Zatrważające słowa

Prof. Mieczysław Ryba był gościem programu "Myśląc Ojczyzna" w telewizji Tadeusza Rydzyka. Odnosząc się do obecnej sytuacji w polskiej przestrzeni publicznej i medialnej, w jego wypowiedzi można wyczuć lekceważenie problemu pedofilii w Kościele, a wręcz jej odrzucanie i negowanie, jakoby takie miejsca nie miały racji bytu.

– Ostatnie dni w naszej przestrzeni medialnej to nieustanne konflikty a to o radiową Trójkę i listę przebojów, i piosenkę Kazika, który zaatakował bardzo mocno Jarosława Kaczyńskiego i jego wizytę na cmentarzu, a to dotyczące tak zwanej pedofilii w różnych przestrzeniach życia publicznego. Nie sposób tego wszystkiego nie łączyć, nie wiązać z kampanią wyborczą, bo zwłaszcza kiedy przyjrzymy się filmowi braci Sekielskich, którzy po raz kolejny nakręcili film dotyczący tak zwanej pedofilii w Kościele, to widzimy, że co kampania wyborcza, to lecą nowe odcinki tegoż filmu – powiedział prof. Ryba na antenie TV Trwam.

Źródło: radiomaryja.pl / TV Trwam

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >