Tadeusz Rydzyk na antenie swojego radia i telewizji gości często osoby, których poglądy i opinie są zatrważające.. (zd. il.) ALEX MARCINOWSKI/East NewsŹródło: (zd. il.) ALEX MARCINOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 25 Maja 2020

"Tak zwana pedofilia w kościele". Zdumiewające argumenty u Tadeusza Rydzyka, aż trudno w nie uwierzyć

Tadeusz Rydzyk na antenie swojego radia i telewizji gości często osoby, których poglądy i opinie są zatrważające. Nie inaczej było w przypadku prof. Mieczysława Ryby, który pojawił się w felietonie z cyklu "Myśląc Ojczyzna" w TV Trwam. Podjął się tematów z zakresu pedofilii, homoseksualizmu oraz bieżących wydarzeń społecznych i politycznych. Wywiad z profesorem Rybą został także opublikowany na stronie Radia Maryja.

- Proszę zwrócić uwagę, że owszem, jeżeli bierzemy pod uwagę te zarzuty pedofilskie, to one są mocno podkreślane, natomiast już kiedy pojawią się kwestie homoseksualne, to nagle ten świat celebrycki się oburza, ponieważ wiadomym jest, że nie wolno krytykować homoseksualistów, lobby homoseksualnego - m.in. takie słowa można było usłyszeć na antenie TV Trwam, które padły z ust prof. Mieczysława Ryby w felietonie z cyklu "Myśląc Ojczyzna". Jak można się domyślać, dotyczy to głównie zamieszania wokół najnowszego filmu Sylwestra Latkowskiego, opowiadającego o pedofilii w jednym z sopockich klubów, gdzie widywani byli także znani polscy celebryci. Podczas wystąpienia profesor wspomniał także o najnowszym filmie braci Sekielskich. W felietonie poruszone zostały jeszcze inne wątki tematów społeczno-politycznych.

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia: Padł rekord ofiar śmiertelnych Covid-19, fatalne wiadomościKoronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia: Padł rekord ofiar śmiertelnych Covid-19, fatalne wiadomościCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk i gość na antenie jego telewizji. Zatrważające słowa

Prof. Mieczysław Ryba był gościem programu "Myśląc Ojczyzna" w telewizji Tadeusza Rydzyka. Odnosząc się do obecnej sytuacji w polskiej przestrzeni publicznej i medialnej, w jego wypowiedzi można wyczuć lekceważenie problemu pedofilii w Kościele, a wręcz jej odrzucanie i negowanie, jakoby takie miejsca nie miały racji bytu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Można składać wnioski o dwa nowe zasiłki. Zyskać może bardzo wiele osób
2. Resort Sprawiedliwości planuje kolejną, dotkliwą karę. Możesz stracić nawet 3 tys. zł

– Ostatnie dni w naszej przestrzeni medialnej to nieustanne konflikty a to o radiową Trójkę i listę przebojów, i piosenkę Kazika, który zaatakował bardzo mocno Jarosława Kaczyńskiego i jego wizytę na cmentarzu, a to dotyczące tak zwanej pedofilii w różnych przestrzeniach życia publicznego. Nie sposób tego wszystkiego nie łączyć, nie wiązać z kampanią wyborczą, bo zwłaszcza kiedy przyjrzymy się filmowi braci Sekielskich, którzy po raz kolejny nakręcili film dotyczący tak zwanej pedofilii w Kościele, to widzimy, że co kampania wyborcza, to lecą nowe odcinki tegoż filmu – powiedział prof. Ryba na antenie TV Trwam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrowersyjna decyzja w Kołobrzegu. Dotyczy między innymi sieci 5G
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Policja informuje: Zatrzymany podczas protestu przedsiębiorców ma objawy koronawirusa. Sytuacja, jakiej nie było
  4. Kim tak naprawdę jest Paweł Tanajno? Nikt się nie spodziewał, cała prawda wyszła na jaw
  5. Nowe, żółte alarmy dla ośmiu województw. Może zrobić się bardzo niebezpiecznie, ostrzega IMGW
  6. Wygląda jak śmieć, ale jest bardzo niebezpieczny. Nie dotykaj i ostrzegaj innych

Źródło: radiomaryja.pl / TV Trwam