wtv.pl
Mało kto wie, że tata Małgorzaty Kożuchowskiej to były współpracownik Tadeusza Rydzyka

Jakub Kaminski/East News; TRICOLORS/East News

Nieznane powiązania rodzinne Kożuchowskiej z Tadeuszem Rydzykiem. Niewiele osób wiedziało

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą i od razu niemal przypomniano sobie o tym, że trzymający się z dala od blasku fleszy tata aktorki w przeszłości dość mocno związany był z działalnością Tadeusza Rydzyka. Leszek Kożuc

  • Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego taty z okazji Dnia Dziadka

  • Szybko przypomniano, że Leszek Kożuchowski był niegdyś stosunkowo bliskim współpracownikiem Tadeusza Rydzyka

  • Tata aktorki prowadził cotygodniowe audycje w Radiu Maryja, a nawet wykładał na uczelni toruńskiego redemptorysty

Media ponownie przypomniały sobie o przeszłości taty Małgorzaty Kożuchowskiej, której rodzina łączona była z działalnością ojca Tadeusza Rydzyka. Powodem do powrotu dyskusji na ten temat był fakt, że aktorka zamieściła na Instagramie prywatne życzenia dla ojca.

Dzień Dziadka sprawił, że niemal cała Polska zaczęła ponownie mówić o związku Małgorzaty Kożuchowskiej z Radiem Maryja i jej założycielem Tadeuszem Rydzykiem. Działalność ojca aktorki miała swego czasu dość mocno odbijać się na jej zawodowym życiu i opinii w branży.

Małgorzata Kożuchowska, Leszek Kożuchowski i ojciec Tadeusz Rydzyk. Co ich łączy?

W mediach społecznościowych Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się zdjęcie jej ojca Leszka Kożuchowskiego, który w przeszłości w związku z powiązaniami z Tadeuszem Rydzykiem, miał być źródłem wielu niedogodności swojej córki.

Powodem, dla którego aktorka zdecydowała się na umieszczenia wpisu ze zdjęciem swojego taty jest fakt, że 22 stycznia 2021 r. w Polsce obchodzony jest Dzień Dziadka. To właśnie chęć złożenia życzeń dziadkowi swojego syna spowodowała, że świat przypomniał sobie o Leszku Kożuchowskim.

Jakiś czas temu głośno mówiło się o tym, że rodzina Małgorzaty Kożuchowskiej jest powiązana z działalnością kontrowersyjnego duchownego. Mało kto jednak wie, że tata aktorki cieszył się sporą dozą zaufania Tadeusza Rydzyka, a jak powszechnie wiadomo nie jest to łatwa sztuka.

Tata Małgorzaty Kożuchowskiej pracował w Radiu Maryja Tadeusza Rydzyka

Na co dzień Leszek Kożuchowski nie korzysta z blasków sławy swojej córki i nieustannie unika błysków fleszy. Nie odmawia jednak córce wspólnych fotografii, co widać na udostępnionym przez aktorkę zdjęciu pełnym życzliwości.

W przeszłości ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej, Leszek, co tydzień gościł na antenie Radia Maryja, gdzie prowadził audycję "Porady ekologa". To jednak nie wszystko, co łączy rodzinę aktorki z toruńskim redemptorystą.

Fakt podaje, iż Leszek Kożuchowski był tak ceniony przez Tadeusza Rydzyka, że ten zaprosił go do wykładania na swojej medialnej uczelni wyższej. Co więcej, znaleźć go można również w archiwalnym składzie Rady Uczelni.

Niestety miało wiązać się to z szeregiem utrudnień dla jego córki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Chociaż nikt nie powinien być oceniany na podstawie działań członków swojej rodziny to nawet otwarty i tolerancyjny świat filmowy nie ustrzegł się przed pułapką uprzedzeń, związanych z powiązaniami rodziny Kożuchowskich z ojcem Tadeuszem Rydzykiem.

Swego czasu aktorka musiała borykać się z fake newsem na swój temat

Niewybredne plotki związane z pracą Leszka Kożuchowskiego u Tadeusza Rydzyka szybko nabrały tempa. Ktoś zdecydował się na wykorzystanie tych wiadomości i stworzył na temat Małgorzaty Kożuchowskiej fake newsa. Przypisano jej słowa, gdzie otwarcie popiera działalność Tadeusza Rydzyka — aktorka nigdy nie wypowiedziała tych słów.

Źródło: SuperExpress

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >