wtv.pl
Sylwia Grzeszczak

(screen) dziendobry.tvn.pl

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Sylwia Grzeszczak niebawem powróci z nową płytą. W ramach jej promocji zagościła w „Dzień Dobry TVN”, gdzie podzieliła się szczegółami nowego krążka oraz opowiedziała co nieco o swoim życiu prywatnym. Ujawniła, że nie miała łatwego dzieciństwa, ale jej rodzice starali się za wszelką cenę wspomagać jej talent.

Jej rodzina znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Mimo tego Grzeszczak zawsze mogła na nią liczyć.

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o trudnej sytuacji, jakiej doświadczyła w dzieciństwie

Sylwia Grzeszczak tej jesieni powróci z nową płytą. Gwiazda miała krótką przerwę od nagrywania spowodowaną narodzinami córki, dziś 5-letniej już Bogny, którą wychowuje razem z mężem, również muzykiem, Liberem.

Grzeszczak pojawiła się z tej okazji w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman o swoich planach na najbliższą przyszłość oraz o relacji z córką, która już odkrywa pierwsze talenty.

Tymczasem pojawił się również wątek dotyczący przeszłości wokalistki. Po raz pierwszy jej talent publicznie można było podziwiać w „Od przedszkola do Opola”, gdzie wystąpiła u boku Krzysztofa Krawczyka. Jej sytuacja rodzinna nie była jednak taka prosta.

Klaudia Jachira vs Andrzej Duda

Jachira pokazała transparent "Konstytucja" podczas przemówienia Dudy w Sejmie

CZYTAJ DALEJ

Jak wyznała Grzeszczak, w jej domu się nie przelewało. Mimo trudnej sytuacji finansowej, rodzice szybko dojrzeli jednak talent córki i postanowili pomóc jej go rozwijać. W tym celu zakupili do domu stary, zniszczony fortepian.

Gdy okazało się, że przyszła gwiazda estrady jest nim zainteresowana i rzeczywiście na nim gra (choć przyznała, że początkowo było to głównie „Sto lat”), jej opiekunowie postanowili przyoszczędzić i postarać się o lepszy instrument. To bardzo pomogło Grzeszczak w rozwijaniu kariery.

Grzeszczak rozwija karierę w spokojnym tempie

Sylwia Grzeszczak spokojnie rozwija swoją karierę, którą zaczęła wręcz brawurowo. Najpierw ze swoim mężem nagrała krążek „Ona i on”, który wydali w 2008 roku. Potem wokalistka zajęła się głównie karierą solową, która przyniosła jej największy rozgłos.

Wydała trzy solowe albumy w roku 2011, 2013 i 2016. Jeden z nich, „Tamta dziewczyna”, otrzymał podwójny status platynowej płyty, a pozostałe czołowały w listach sprzedaży wśród polskiej klienteli.

Wielką sławę w Polsce przyniosły Grzeszczak utwory takie, jak m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Tamta dziewczyna” czy „Pożyczony”. Królowały one również na listach przeboju najpopularniejszych polskich stacji radiowych.

Ze względu na chęć poświęcenia się opiece nad córką, Grzeszczak przez pewien czas stała się niewidoczna dla mediów i starała się pracować w spokoju i ciszy nad nową płytą. Singiel z klipem, który był częścią nowego projektu, „Prawda o nas”, wyszedł w kwietniu i zaczął promować nową porcję utworów artystki.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [jastrzabpost.pl]

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >