Senior. Facebook/Magdalena ZgłobicaŹródło: Facebook/Magdalena Zgłobica
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Grudnia 2020

Pan Jacek z Ochoty od 10 lat prowadzi sklep zielarski. Pomóżmy seniorowi przetrwać, wiedzę ma ogromną

Senior ciężko pracuje, by utrzymać siebie oraz dać zatrudnienie młodszym pokoleniom. Kryzys epidemiczny znacznie utrudnił jego działalność. Za pośrednictwem Facebooka padł ważny apel, by wesprzeć potrzebującego.

  • Senior prowadzi sklep zielarski przy warszawskiej ulicy Grójeckiej 19.
  • Farmaceuta zmaga się z coraz gorszą sytuację, spowodowaną kryzysem
  • Internauci apelują o wsparcie dla pana Jacka

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno na niemal każdej płaszczyźnie naszego życia. Drastyczny rozwój pandemii znacznie pogorszył sytuację gospodarczą w naszym kraju. Szczególnie poszkodowani są mali przedsiębiorcy oraz pracownicy. W mediach społecznościowych ukazała się historia seniora, prowadzącego jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów zielarskich. 

Słuchajcie, ważne???????? To jest pan Jacek ze Starej Ochoty. Pan Jacek jest z wykształcenia farmaceutą i od 10 lat prowadzi...

Opublikowany przez Magdalenę Zgłobicą Wtorek, 1 grudnia 2020

Rossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćRossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćCzytaj dalej

Senior traci dochody przez pandemię. Potrzebuje nie tylko pieniędzy, ale też rozmowy

Pan Jacek jest mieszkańcem Starej Ochoty. Uzyskał wykształcenie farmaceutyczne, jednak najważniejsza jest pasja, z jaką senior wykonuje swoją pracę. Od 10 lata lokalna społeczność może kojarzyć drobnego przedsiębiorcę. Zielarz, jak sam podaje nie chce pisać tego głupiego CV oraz dać pracę innym osobom z niepełnosprawnościami"

Autorka wpisu podała, że sklep seniora przeniósł się na Grójecką 19. Od tego czasu farmaceucie powodzi się coraz gorzej. Warto zaznaczyć, że pan Jacek posiada niesamowitą wiedzę o posiadanym asortymencie. Do tego dochodzi jego świetne zaopatrzenie.  

Fantastyczne wieści, niesamowita radość Tomasza Komendy. Jego rodzina się powiększyła, jest pierwsze zdjęcieFantastyczne wieści, niesamowita radość Tomasza Komendy. Jego rodzina się powiększyła, jest pierwsze zdjęcieCzytaj dalej

"Od teraz ziółka tylko do pana Jacka" - apeluje internautka. 

Warto zaznaczyć, że senior ceni sobie rozmowy z odwiedzającymi go sąsiadami. "Mimo trudności z jakimi nie mieliśmy do czynienia wszyscy razem wzięci i tak skupia się na tym żeby pomagać innym- ludziom i zwierzakom". Co więcej, zielarz opiekuje się 18-letnią, schorowaną sznaucerką, którą przygarnął ze schroniska.

Teksty wybrane dla Ciebie:

"Odwiedzajcie pana Jacka - po zioła i eko-produkty, herbatki, witaminki i po prostu na miłe i wzruszające rozmowy! - czytamy w obszernym wpisie.

Sklep seniora jest otwarty w dni powszednie od 10 do 19. W sobotę zaś zakupy wykonamy od 10 do 14. 

Nawet 200 zł od Millennium na zakupy. Fantastyczna akcja, na propozycjach banku skorzystają już nie tylko klienciNawet 200 zł od Millennium na zakupy. Fantastyczna akcja, na propozycjach banku skorzystają już nie tylko klienciCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: [Facebook/Magda Zgłobica]