. Wikimedia Commons/PixabayŹródło: Wikimedia Commons/Pixabay
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Lutego 2020

W Sejmie wyremontowano salon piękności za kolosalne pieniądze. Splendor i luksus biją po oczach

Sejm ma swój własny salon piękności, o którym poza posłami mało kto wie. Teraz został wyremontowany za gigantyczne pieniądze. Niejeden marzy o takich luksusach w miejscu pracy. Posłowie pławią się w nich za pieniądze podatników. Gabinet fryzjersko-kosmetyczny, siłownia, cocktail bar, basen... I co jeszcze?

Jak podaje "Super Express", posłowie w Sejmie mogą liczyć na zniewalające udogodnienia i luksusy. A to wszystko za pieniądze z kieszeni Polaków. Jeszcze za kadencji poprzedniego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego zafundowano przy Wiejskiej m.in. remont salonu piękności, o którego istnieniu mało kto w ogóle wie. A koszta do małych nie należą. Bowiem na salon piękności w Sejmie poszło aż 160 tysięcy złotych. Co jeszcze zostało wyremontowane i ulepszone i za jakie pieniądze?

Dlaczego Marta Kaczyńska nie ma rodzeństwa? Prawda jest przykraDlaczego Marta Kaczyńska nie ma rodzeństwa? Prawda jest przykraCzytaj dalej

Sejm ma swój własny salon piękności. Wyremontowany za gigantyczne pieniądze z kieszeni podatników

Poza luksusowym, sejmowym salonem piękności, wiosną zeszłego roku w Sejmie dokonano także chociażby wymiany nawierzchni w siłowni, co pochłonęło 110 tys, zaś pomoc na siłowni, świadczona przez jednego z polskich koszykarzy, kosztowała dodatkowe 5 tys. Wynika to z rejestru umów zawieranych przez Sejm w 2019 roku, z którym miał okazję zapoznać się "Super Express".

Niespełnia kilka dni przed dymisją marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, zawarto kolejne zdumiewające umowy. Chodzi chociażby o założenie klimatyzacji w słynnym barze za kratą za 21 tys. zł., w którym posłowie lubią się relaksować po jakże ciężkich posiedzeniach sejmowych. Jednak najbardziej szokuje temat sejmowego salonu piękności i kosztów związanych z jego remontem. Bowiem remont gabinetu fryzjerskiego kosztował 146 tys. zł, a dodatkowe 20 tys. zł poszło na wyposażenie gabinetu fryzjersko-kosmetycznego. Całe szczęście za wszelkie zabiegi i usługi w salonie posłowie płacą z własnej kieszeni i świadczy je firma zewnętrzna.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 1200 zł dla 63 tys. matek. Po świadczenie mogą zgłaszać się też ojcowie

2. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Skandal jakich mało. Polski Kościół ustalił horrendalne ceny za pogrzeb, niektórzy nie zarobią tyle w ciągu całego roku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News