wtv.pl > Polska > Czy nie chodzi o wasz okręg wyborczy? Wykryto koronawirusa, Sanepid poszukuje osób, które brały udział w głosowaniu na Podkarpaciu
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:35

Czy nie chodzi o wasz okręg wyborczy? Wykryto koronawirusa, Sanepid poszukuje osób, które brały udział w głosowaniu na Podkarpaciu

wtv
WTV.pl

Serwis radiozet.pl zwraca uwagę, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu poszukuje wszystkich wyborców, którzy 28 czerwca wzięli udział w pierwszej turze głosowania w okręgu wyborczym w Zespole Szkół w Trześni.

Sanepid poszukuje wyborców okręgu wyborczego na Podkarpaciu

Jak poinformowano, u jednej z osób, która oddała głos we wspominanej komisji, stwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2. W związku z powyższym sanepid wystosował apel, aby wszyscy, którzy brali udział w pierwszej turze wyborów i mogli mieć styczność z zakażonym, skontaktowali się ze służbami sanitarnymi.

"Prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem 17 586 30 21, 17 586 33 43 lub 506 484 235 osoby, które w dniu 28 czerwca brały udział w głosowaniu w wyborach prezydenckich w Okręgu Wyborczym w Zespole Szkół w Trześni koło Mielca", czytamy w oświadczeniu przedstawiciela GIS w Mielcu Grzegorza Burka, którego treść przytacza Radio Zet.

Przypomnijmy, że ostatniej doby w województwie podkarpackim odnotowano 27 nowych przypadków pozytywnych testów na obecność koronawirusa. W całej Polsce było ich zaś 277.

Źródło: radiozet.pl

Powiązane