Radio Maryja Tadeusz Rydzyk o LGBT. YouTube/Radio MaryjaŹródło: YouTube/Radio Maryja
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Lipca 2020

Tadeusz Rydzyk krzyczał do wiernych jak na stadionie. Oberwało się także stacji TVN, kuriozalne sceny na Jasnej Górze

Radio Maryja przedstawiło obszerną relację z sobotniej pielgrzymki na Jasną Górę. Tadeusz Rydzyk zwrócił się do wiernych nie tylko za pośrednictwem listu. W pewnym momencie wszedł na mównicę i wykrzykiwał hasła o osobach LGBT. Zaatakował też stację TVN. Zaskakujące wydarzenia miały miejsce podczas ciszy wyborczej.

W tę sobotę, 11 lipca odbyła się "XXIX Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja". W wydarzeniu tym wzięły udział takie osoby jak: Tadeusz Rydzyk, jego przełożony Jan Sok, arcybiskup Marek Jędraszewski oraz znana piosenkarka Eleni. Toruński redemptorysta w pewnym momencie postanowił zapytać chrześcijan o ich poglądy na temat społeczności LGBT.

Krystyna Pawłowicz zadała najsłynniejszemu, polskiemu detektywowi krępujące pytanie. Nie miała żadnych hamulcówKrystyna Pawłowicz zadała najsłynniejszemu, polskiemu detektywowi krępujące pytanie. Nie miała żadnych hamulcówCzytaj dalej

Radio Maryja: Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał i wszedł na mównicę. Krzyczał hasła o LGBT

 - Jutro się okaże, za czym jesteście, za czym jest Polska. Uchowaj Boże, żeby nie stała się Polska taka jak gdzie indziej. Mówili wam: "Babciu, nie jedź, bo się zarazisz, nie chodź do kościoła, bo te wirusy są takie pobożne, że tylko w kościele siedzą?". Mówili? Wracamy do kościoła, ciągnijcie tu młodzież. Chcecie, żeby były u nas Niemcy? Zobaczymy jutro. Zobaczymy, jak pójdziecie do kościoła, i nie tylko do kościoła - grzmiał do wiernych Tadeusz Rydzyk.  

Toruński redemptorysta odnosząc się do pogody, skrytykował również TVN. - Miało nie padać. W tym internecie też nie mówią prawdy. Sprawdzałem jeszcze dziś i o 13 miało nie padać. Podobnie jak niektóre telewizje mówią: "cała prawda, całą dobę", a tak to prawda. Trzeba założyć filtry i uważać - wskazywał pielgrzymom, odwołując się do słynnego hasła komercyjnej stacji. Jego słowa opisała m.in. Gazeta Wyborcza.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Dzisiaj będziesz mógł zrobić zakupy, jednak nie we wszystkich miejscach. Ważne informacje dla klientów

Radio Maryja wyemitowało i śledziło każdy krok Tadeusza Rydzyka podczas dzisiejszej pielgrzymki. Gazeta Wyborcza opisała jego zachowanie niczym z polskiego stadionu. - Jesteście za LGBT? - pokrzykiwał skandalizujący kapłan. Na jego zawołania natychmiastowo odpowiadali wierni, którzy wyrażali swój sprzeciw dla równych praw mniejszości seksualnych w Polsce i na świecie.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z relacji Radia Maryja, z wystąpienia Tadeusza Rydzka 11 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebezpieczna bakteria w popularnych kanapkach i hamburgerach. Pod żadnym pozorem ich nie jedz
  2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata

Źródło: [Gazeta Wyborcza/Radio Maryja]