Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Wikipedia/Fryta73 - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Maciej_Kurzajewski_(2018).jpg I Wikipedia/Serecki - own work, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Katarzyna_Cichopek_2018.jpg
Źródło: Wikipedia/Fryta73 - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Maciej_Kurzajewski_(2018).jpg I Wikipedia/Serecki - own work, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Katarzyna_Cichopek_2018.jpg
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 28 Sierpnia 2020

Wiemy ile Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zarobią za prowadzenie "Pytania na Śniadanie". Wynegocjowali sobie niezłą stawkę

„Pudelek”: Serwis plotkarski dotarł do zarobków Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nowa para prezenterów zastąpi w „Pytaniu na śniadanie” Macademian Girl oraz Roberta El Gendy’ego.

„Pudelek” informuje o stawkach, jakie dziennikarz i aktorka będą rzekomo otrzymywać za każdy dzień dyżuru w śniadaniówce. 

Nowi prezenterzy w „Pytaniu na śniadanie”

Nie tylko w „Dzień Dobry TVN” ma dojść do zmian w ekipie prowadzących. Podobne kroki postanowiło podjąć TVP, które w ostatnich dniach zwolniło dotychczasową parę prowadzących, Macademian Girl i Roberta El Gendy’ego. Na ich miejsce błyskawicznie znaleziono zastępstwo i już od września w programie śniadaniowym będziemy mogli oglądać Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Według informacji, do których dotarł „Pudelek”, para ma otrzymywać sowite wynagrodzenie za swoją pracę. Szczególnie interesująco wygląda to w przypadku Kurzajewskiego, który za każdy dyżur na planie będzie zgarniał dwa razy więcej, niż jego programowa partnerka.


 Zarobki nowych prezenterów „Pytania na śniadanie”

 
Zaufane źródło serwisu plotkarskiego „Pudelek” podaje, iż Katarzyna Cichopek za każdy występ w programie śniadaniowym będzie otrzymywała 5 tysięcy złotych. To pensja porównywalna do tej, jaką zgarniała Macademian Girl, z tym wyjątkiem, że aktorka będzie otrzymywała znacznie więcej programów do prowadzenia. „Kasia wynegocjowała świetną stawkę. Za jeden dyżur będzie dostawać pięć tysięcy złotych. Obiecano jej też, że dyżurów będzie około dziesięciu w miesiącu. Podobną stawkę miała Tamara, z tą różnicą, że ona miała „jedynie” cztery dyżury w miesiącu” – zdradza informator Pudelka.

To jednak nic, w porównaniu z doświadczonym dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. „Maciek to inna historia. Jako gwiazda dziennikarstwa dostanie aż dziesięć tysięcy za odcinek – może więc zarabiać nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie” – podaje zaufane źródło „Pudelka” z TVP2.
 
Źródło: [„Pudelek”]