wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wiemy ile Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zarobią za prowadzenie "Pytania na Śniadanie". Wynegocjowali sobie niezłą stawkę

28 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

"Pudelek": Serwis plotkarski dotarł do zarobków Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nowa para prezenterów zastąpi w "Pytaniu na śniadanie" Macademian Girl oraz Roberta El Gendy’ego.

„Pudelek” informuje o stawkach, jakie dziennikarz i aktorka będą rzekomo otrzymywać za każdy dzień dyżuru w śniadaniówce. 

Nowi prezenterzy w „Pytaniu na śniadanie”

Nie tylko w „Dzień Dobry TVN” ma dojść do zmian w ekipie prowadzących. Podobne kroki postanowiło podjąć TVP, które w ostatnich dniach zwolniło dotychczasową parę prowadzących, Macademian Girl i Roberta El Gendy’ego. Na ich miejsce błyskawicznie znaleziono zastępstwo i już od września w programie śniadaniowym będziemy mogli oglądać Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Według informacji, do których dotarł „Pudelek”, para ma otrzymywać sowite wynagrodzenie za swoją pracę. Szczególnie interesująco wygląda to w przypadku Kurzajewskiego, który za każdy dyżur na planie będzie zgarniał dwa razy więcej, niż jego programowa partnerka.

 Zarobki nowych prezenterów „Pytania na śniadanie”

Zaufane źródło serwisu plotkarskiego „Pudelek” podaje, iż Katarzyna Cichopek za każdy występ w programie śniadaniowym będzie otrzymywała 5 tysięcy złotych. To pensja porównywalna do tej, jaką zgarniała Macademian Girl, z tym wyjątkiem, że aktorka będzie otrzymywała znacznie więcej programów do prowadzenia. „Kasia wynegocjowała świetną stawkę. Za jeden dyżur będzie dostawać pięć tysięcy złotych. Obiecano jej też, że dyżurów będzie około dziesięciu w miesiącu. Podobną stawkę miała Tamara, z tą różnicą, że ona miała „jedynie” cztery dyżury w miesiącu” – zdradza informator Pudelka.

To jednak nic, w porównaniu z doświadczonym dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. „Maciek to inna historia. Jako gwiazda dziennikarstwa dostanie aż dziesięć tysięcy za odcinek – może więc zarabiać nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie” – podaje zaufane źródło „Pudelka” z TVP2.

Źródło: [„Pudelek”]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >