wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?

12 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

"Pytanie na śniadanie" TVP gości na swoim planie Katarzynę Cichopek. Nowa, ale sprawdzona prowadząca musi połączyć zobowiązania z grą na planie "M jak miłość". Aktorka opowiedziała, co działo się za kulisami znanego i lubianego serialu

Łączenie dwóch zobowiązań zawodowych nie jest łatwym zadaniem. Praca w mediach wiąże się z niemałym stresem. Wielu mogłoby się wydawać, że za kulisami "M jak miłość" oraz "Pytanie na śniadanie" może panować nieprzyjemna atmosfera. Ostatnie wyznanie byłej prowadzącej śniadaniówki jedynie wzmożyło spekulacje. Przypomnijmy, że Tamara Goznalez powiedziała wprost, że "czuła się terroryzowania" podczas pracy w TVP. Katarzyna Cichopek swoje doświadczenia przedstawia inaczej. Wiele wskazuje na to, że zarówno na planie serialu, jak i "PnŚ" współpraca przebiega po jej myśli.

"Pytanie na śniadanie" TVP. Katarzyna Cichopek opuści "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek zgodziła się na rozmowę z dziennikarką portalu Party.pl. Podczas szczerej rozmowy dziennikarka TVP opowiedziała o kulisach "M jak miłość". Okazuje się, że gwiazda już od 17 roku życia musiała łączyć najróżniejsze zobowiązania. - "M jak miłość" nigdy mi się nie nudzi! Scenarzyści dbają o to, żeby w serialu dużo się działo. Mamy naprawdę fajną ekipę i jestem wdzięczna, że mogę przez tyle lat być obecna w serialu. A "PnŚ"? To zupełnie inna praca, która jest dla mnie nowym wyzwaniem. Łączenie tych dwóch rzeczy to nie problem, to dla mnie przyjemność - deklaruje prowadząca "Pytania na śniadanie".

Aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Anną Muchą. Wskazywała też, że otrzymała wiele wsparcia ze strony Witolda Pyrkosza. - Byłam mocno zestresowana poznaniem Anki, bo przecież już wtedy była gwiazdą. Zagrała w wielu filmach, zaliczyła okładki wszystkich topowych pism, podczas gdy ja miałam w dorobku jedynie plakat do "Bravo Girl" - wyznaje dla Party.pl. - Nigdy nie zapomnę wspaniałego Witolda Pyrkosza, człowieka z ogromnym doświadczeniem aktorskim [...]. Nigdy nie dał mi odczuć, że przez brak doświadczenia jestem gorsza - deklaruje. Aktorka "M jak miłość" miała wiele szczęścia. W branży medialnej rzadko można trafić na wyrozumiały i wspierający zespół. Różnice pokoleniowe często inicjują wiele konfliktów. Okazuje się jednak, że Katarzyna Cichopek nigdy nie spotkała się z niestosownym zachowaniem ze strony swoich współpracowników. 

"Pytanie na śniadanie", TVP oraz "M jak miłość" zapewniło Katarzynie Cichopek popularność. Dziennikarka tłumaczyła dla Party.pl, jak wyglądała jej praca na planie po urodzeniu dziecka. Realizatorzy serialu, jak podaje rozmówczyni portalu, wykazali się wsparciem i zrozumieniem dla mamy. - Doceniam, że produkcja zadbała o nasz komfort. Młode mamy mogły przyjeżdżać na plan z dziećmi, karmić między ujęciami. I za to jestem ogromnie wdzięczna - deklarowała prezenterka. 

Źrodło: [Party]

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Bp Edward Janiak

Polska

Biskup Edward Janiak nie żyje. Zmarły kapłan odszedł w wieku 69 lat

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Alina Zienowicz - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Impas w rozmowach medyków z Ministerstwem Zdrowia. Protest będzie trwał?

Czytaj więcej >
Pixabay/stevepb

Polska

W piątek ruszają zapisy na trzecią dawkę szczepionki dla osób powyżej 50. roku życia i medyków

Czytaj więcej >
Nie żyje Józef Zbigniew Polak

Polska

Nie żyje powstaniec Józef Zbigniew Polak. Ceniony architekt miał 98 lat

Czytaj więcej >
Flickr/alex.ch, https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/

Polska

Polska nie zamierza zapłacić kary za Kopalnię Turów. Unia Europejska potrąci ją z dotacji

Czytaj więcej >
Pixabay/sarconi, Pxfuel CC0

Polska

Kopalnia Turów. Narasta niepokój wśród mieszkańców Bogatyni. „Czechów nie obsługujemy"

Czytaj więcej >