Pytanie na śniadanie TVP M jak miłość. (Zdj. Il. ) ; "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020Źródło: (Zdj. Il. ) ; "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?

"Pytanie na śniadanie" TVP gości na swoim planie Katarzynę Cichopek. Nowa, ale sprawdzona prowadząca musi połączyć zobowiązania z grą na planie "M jak miłość". Aktorka opowiedziała, co działo się za kulisami znanego i lubianego serialu. Wielu może być zdziwionych.

Łączenie dwóch zobowiązań zawodowych nie jest łatwym zadaniem. Praca w mediach wiąże się z niemałym stresem. Wielu mogłoby się wydawać, że za kulisami "M jak miłość" oraz "Pytanie na śniadanie" może panować nieprzyjemna atmosfera. Ostatnie wyznanie byłej prowadzącej śniadaniówki jedynie wzmożyło spekulacje. Przypomnijmy, że Tamara Goznalez powiedziała wprost, że "czuła się terroryzowania" podczas pracy w TVP. Katarzyna Cichopek swoje doświadczenia przedstawia inaczej. Wiele wskazuje na to, że zarówno na planie serialu, jak i "PnŚ" współpraca przebiega po jej myśli.

Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaUwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" TVP. Katarzyna Cichopek opuści "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek zgodziła się na rozmowę z dziennikarką portalu Party.pl. Podczas szczerej rozmowy dziennikarka TVP opowiedziała o kulisach "M jak miłość". Okazuje się, że gwiazda już od 17 roku życia musiała łączyć najróżniejsze zobowiązania. - "M jak miłość" nigdy mi się nie nudzi! Scenarzyści dbają o to, żeby w serialu dużo się działo. Mamy naprawdę fajną ekipę i jestem wdzięczna, że mogę przez tyle lat być obecna w serialu. A "PnŚ"? To zupełnie inna praca, która jest dla mnie nowym wyzwaniem. Łączenie tych dwóch rzeczy to nie problem, to dla mnie przyjemność - deklaruje prowadząca "Pytania na śniadanie".

Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. "koronką". Chrupiące brzegi sprawią, że każdy zakocha się w tym przepisieCzytaj dalej

Aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Anną Muchą. Wskazywała też, że otrzymała wiele wsparcia ze strony Witolda Pyrkosza. - Byłam mocno zestresowana poznaniem Anki, bo przecież już wtedy była gwiazdą. Zagrała w wielu filmach, zaliczyła okładki wszystkich topowych pism, podczas gdy ja miałam w dorobku jedynie plakat do "Bravo Girl" - wyznaje dla Party.pl. - Nigdy nie zapomnę wspaniałego Witolda Pyrkosza, człowieka z ogromnym doświadczeniem aktorskim [...]. Nigdy nie dał mi odczuć, że przez brak doświadczenia jestem gorsza - deklaruje. Aktorka "M jak miłość" miała wiele szczęścia. W branży medialnej rzadko można trafić na wyrozumiały i wspierający zespół. Różnice pokoleniowe często inicjują wiele konfliktów. Okazuje się jednak, że Katarzyna Cichopek nigdy nie spotkała się z niestosownym zachowaniem ze strony swoich współpracowników. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?
 

"Pytanie na śniadanie", TVP oraz "M jak miłość" zapewniło Katarzynie Cichopek popularność. Dziennikarka tłumaczyła dla Party.pl, jak wyglądała jej praca na planie po urodzeniu dziecka. Realizatorzy serialu, jak podaje rozmówczyni portalu, wykazali się wsparciem i zrozumieniem dla mamy. - Doceniam, że produkcja zadbała o nasz komfort. Młode mamy mogły przyjeżdżać na plan z dziećmi, karmić między ujęciami. I za to jestem ogromnie wdzięczna - deklarowała prezenterka. 

wtv.pl - portal informacyjny"Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dośćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Party]