wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

"Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Nagle dziennikarz nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć

6 Września 2020

Autor tekstu:

Weronika Szatkowska

Udostępnij:

"Pytanie na śniadanie" w ostatnim czasie wzbudza wiele kontrowersji. Wszystko przez zmiany, jakie wprowadziło TVP w swojej śniadaniówce. Zwolniono poprzednich prowadzących, zastępując ich nowymi. Nie wszystkim się jednak spodobał ten pomy

Maciej Kurzajewski razem z Katarzyną Cichopek zostali nowymi prowadzącymi programu "Pytanie na śniadanie". Zwolnieni zostali Tamara Gonzalez Perea i  Robert El Gendy. Nagła decyzja TVP zaskoczyła nie tylko widzów, ale samych gospodarzy programu, którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni pracy.

"Pytanie na śniadanie" prowadzone przez Cichopek nie przypadło do gustu widzom

Niestety wielu widzów zarzuca nowym prowadzącym brak profesjonalizmu, a zwłaszcza Katarzynie Cichopek, głównie przez jej sztuczność i nienaturalny śmiech oraz uśmiech - zdaniem internautów. Publika ma mieszane uczucia i czują przez ekran infantylizm, o czym chętnie informują zarówno nową gospodynię, jak i gospodarza programu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Maciej Kurzajewski z TVP współpracuje od ponad 25 lat, a w przeszłości świetnie radził sobie jako komentator sportowy. Nowa przygoda, jaką stał się program rozrywkowy, była nie tylko wyzwaniem, ale i zagwozdką dla jego fanów. Na szczęście dziennikarz fantastycznie odnalazł się w nowej roli i sprawiał wrażenie bardzo naturalnego, czując sie zupełnie swobodnie przed kamerą w takim wydaniu.

Po emisji pierwszego odcinka z nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" na Katarzynę Cichopek wylała się fala krytyki. Na profilu Kurzajewskiego również pojawiło się sporo komentarzy uderzających bezpośrednio w aktorkę. Ten postanowił nie pozostać obojętnym i odpowiedział na kilka zaczepek na swoim profilu. Wszystko zantowała "Wirutalna Polska", nagłaśniając sprawę. 

"Pani Kasiu, mniej sztucznego uśmiechu i będzie super" - pisali internauci.

"Fakt, mogli dać np. Annę Popek, ale nie Cichopek. Jak widzę, to na razie nie ma szansy, aby was ludzie polubili" - dodał inny komentujący.

Sam Kurzajewski postanowił stanąć w obronie koleżanki, mówiąc, że ma "piekny uśmiech" oraz, że jest "świetną dziewczyną". Nie odniósł się jednak do jej profesjonalizmu lub być może jego braku. 

A jak Wam podoba się nowe wydanie "Pytania na śniadnie"?

Weronika Szatkowska

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Terapeutka LGBTQ+ FRIENDLY i pedagożka specjalna. Prywatnie wokalistka, zajmuje się tworzeniem i produkcją muzyki. Interesuje się też arteterapią, czyli terapeutycznym wpływem sztuki na psychikę ludzką. Obserwatorka życia politycznego. Bezpartyjna, walcząca z nierównościami społecznymi. Niezwykle ważne są dla niej prawa kobiet, prawa dziecka i prawa mniejszości w Polsce.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Polska

Nie żyje Beniamin Łuczyński, były rzecznik Miasto Jest Nasze. Miał 27 lat

Czytaj więcej >

Polska

Pomorskie: Wójt zaatakowany przez byka. Poturbowanego mężczyznę zabrał helikopter LPR-u

Czytaj więcej >
Policja w lesie

Polska

Wielkopolskie: Zwłoki odnalezione w środku lasu przez grzybiarzy. Prokuratura prowadzi działania

Czytaj więcej >

Polska

W wypadku pod Zieloną Górą zginął 21-letni piłkarz. Klub żegna swojego zawodnika

Czytaj więcej >
Udzial pary prezydenckiej w uroczystosci rozpoczecia roku szkolnego 2021/2022 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Papieza Jana Pawla II w Kruszewie.

Polska

Psycholog opowiada o powrocie do nauki stacjonarnej. Co czuje młodzież po pierwszych tygodniach szkoły?

Czytaj więcej >
Lubuska Policja

Polska

Nowe fakty ws. wypadku pod Zieloną Górą. Policja zamieściła zdjęcia

Czytaj więcej >