wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Policja prosi o pomoc w znalezieniu 19-letniej dziewczyny. Natalia zostawiła otwarte mieszkanie

28 Lutego 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Poznań. 19-letnia Natalia od 25 lutego nie pojawiła się w domu, ani nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną, bądź znajomymi. Komenda Miejska Policji w stolicy Wielkopolski prowadzi pilne poszukiwania dziewczyny. Za pośrednictwem mediów wydano ważny

Jak podają funkcjonariusze policji, do zaginięcia Natalii Lick doszło 3 dni temu. Po złożeniu oficjalnego zawiadomienia w sprawie służby mundurowe rozpoczęły poszukiwania na terenie Poznania. Regionalny oddział "Gazety Wyborczej" wskazuje, że nastolatka opuściła mieszkanie w środku nocy. 

Policjanci z Nowego Miasta poszukują zaginionej Natalii Lick. 19-latka ostatni raz widziana była 25 lutego br....

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Niedziela, 28 lutego 2021

Poznań. Zaginęła 19-letnia Natalia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Około godziny 1:00 kobieta udała się na imprezę do swoich znajomych. Przedstawicielka poznańskiej policji deklaruje, że właśnie tam była widziana po raz ostatni. Jeszcze 20 minut później Lick wysłała wiadomość do swojej przyjaciółki. W SMS-ie zapewniła, że wszystko jest z nią dobrze.

Co więcej, zaginiona zostawiła otwarte drzwi od mieszkania. Tam też zostawiła telefon, z którego wysłała ostatnią wiadomość. Nie zabrała ze sobą również dowodu osobistego. W poszukiwania włączyli się nie tylko funkcjonariusze, ale również jej znajomi i organizacje pozarządowe. Wciąż nie wiadomo, co mogło stać się z dziewczyną. 

Niepokojące zdarzenie jako pierwszy odnotował ojciec Natalii. "Gazeta Wyborcza" tłumaczy, że mężczyzna pojawił się w domu już o 6 rano. Po powrocie z pracy dostrzegł brak córki w mieszkaniu. Działania w sprawie prowadzą policjanci z Nowego Miasta w Poznaniu. 

- Policjanci ustalili, że kobieta wróciła z Dębca do domu. Musiała tam zostawić telefon komórkowy, dokumenty i jeszcze raz wyjść z mieszkania 25 lutego w nocy, już bez tych rzeczy - wyjaśniła w rozmowie z medium, Iwona Liszczyńska. 

Natali Lick ma 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Wyróżniają ja dwa kolczyki - tzw. tunele - w uszach. Pozostałe dwa znajdują się nosie 19-latki, a ostatni w ustach. Kobieta ma czarne, farbowane włosy, sięgające do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę i czarno-białe trampki.

Komenda Miejska Policji w Poznaniu opublikowała komunikat, apelując o pomoc w poszukiwaniach. Każdy, kto mógł mieć kontakt, bądź posiada informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionej, powinien bezzwłocznie skontaktować się z funkcjonariuszami. Służby mundurowe podały dwa numery kontaktowe: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

Policjanci nie podają więcej informacji o prowadzonych działaniach. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Gazeta Wyborcza Poznań]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >