pomorze 5-letnie bliźniaczki doświadczyły piekła ze strony najbliższych im osób.. (Zd. Il.) Pixabay/VVVladimirVVVŹródło: (Zd. Il.) Pixabay/VVVladimirVVV
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Maja 2020

Pomorze. Matka i jej partner znęcali się nad 5-letnią dziewczynką. Niewyobrażalnie tragiczne

Pomorze: 5-letnie bliźniaczki doświadczyły piekła ze strony najbliższych im osób. Jedna z nich trafiła do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu. Poważne zarzuty, dotyczące usiłowania zabójstwa i znęcania się, usłyszał Daniel P., konkubent matki dziewczynek. Kobieta jest współwinna i także postawiono jej zarzuty.

Dwie 5-letnie bliźniaczki padły ofiarami przemocy ze strony matki i jej partnera. Do znęcania się nad dziećmi dochodziło w powiecie lęborskim na Pomorzu. Dopuszczał się tego głównie konkubent matki, zaś ta nie reagowała na krzywdę swoich dzieci, co czyni ją współwinną tragedii. O sprawie informuje RMF FM.

Kilkadziesiąt osób zakaziło się w trakcie nabożeństwa, niesłychane. Kilkadziesiąt osób zakaziło się w trakcie nabożeństwa, niesłychane. "Sytuacja jest dynamiczna"Czytaj dalej

Pomorze: 5-letnie bliźniaczki ofiarami brutalnej przemocy. Zarzuty dla matki i jej konkubenta

W wyniku długotrwałego znęcania się nad dziewczynkami, jedna z sióstr z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Partner matki, Daniel P., nie przyznał się do winy, a także odmówił składania zeznań i wyjaśnień w tej sprawie. Śledczy domagają się, aby mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędził w areszcie. Przedstawiono mu zarzut znęcania się nad osobami nieporadnymi ze względu na wiek, w trakcie czego doszło do usiłowania zabójstwa jednej z dziewczynek.

Dziecko wciąż przebywa w szpitalu. Biegły lekarz, po dokładnym badaniu stwierdził, że dziewczynka miała obrażenia bezpośrednio zagrażające jej życiu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Strajk Przedsiębiorców. Syreny, awantura, krzyki i policja w Warszawie. Co się dzieje?
2. Lidl nawiązał współpracę z topową marką modową. Już niedługo znów w sklepach sieci słynne produkty

Siostra dziewczynki przebywającej obecnie w szpitalu, która także doznała krzywdy ze strony partnera matki, szczęśliwie nie wymagała hospitalizacji. Obie dziewczynki są jednak wyraźnie zastraszone, a na ich ciele widać liczne siniaki i otarcia.

Klaudia K., czyli matka dzieci, także usłyszała już zarzut znęcania się, które miało polegać głównie na braku reakcji ze jej strony na przemoc wobec jej własnych córek, gdy działa im się krzywda z rąk jej partnera. Dodatkowo, jedna z dziewczynek narażona została na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. W związku z tym decyzją śledczych także ona usłyszała zarzut i śledczy złożyli wobec niej wniosek o tymczasowe aresztowanie. Jak informuje RMF FM, oba wnioski rozpatrzone mają zostać w niedzielę. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Warszawie ruszyła demonstracja hybrydowa. Wstrząsające informacje właśnie obiegają kraj
  2. Tajemnicze zjawisko na niebie. Co się dzieje?
  3. Jacek Kurski wraca do zarządu TVP, to oficjalne. Słowa Mateusza Morawieckiego zwalają z nóg
  4. Strajk przedsiębiorców. Paweł Tanajno zatrzymany przez policję, pilna interwencja
  5. Uwaga, może być niebezpiecznie. Alarmy IMGW przed intensywnymi opadami deszczu, możliwe także burze z gradem
  6. Nałożyli limit miejsc w samochodach. W jedno miejsce nie pojedziesz z rodziną, w której jest kilka osób

Źródło: rmf24.pl