wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Pomorze. Matka i jej partner znęcali się nad 5-letnią dziewczynką. Niewyobrażalnie tragiczne

23 Maja 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Pomorze: 5-letnie bliźniaczki doświadczyły piekła ze strony najbliższych im osób. Jedna z nich trafiła do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu. Poważne zarzuty, dotyczące usiłowania zabójstwa i znęcania się, usłyszał Daniel P., konkube

Dwie 5-letnie bliźniaczki padły ofiarami przemocy ze strony matki i jej partnera. Do znęcania się nad dziećmi dochodziło w powiecie lęborskim na Pomorzu. Dopuszczał się tego głównie konkubent matki, zaś ta nie reagowała na krzywdę swoich dzieci, co czyni ją współwinną tragedii. O sprawie informuje RMF FM.

Pomorze: 5-letnie bliźniaczki ofiarami brutalnej przemocy. Zarzuty dla matki i jej konkubenta

W wyniku długotrwałego znęcania się nad dziewczynkami, jedna z sióstr z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Partner matki, Daniel P., nie przyznał się do winy, a także odmówił składania zeznań i wyjaśnień w tej sprawie. Śledczy domagają się, aby mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędził w areszcie. Przedstawiono mu zarzut znęcania się nad osobami nieporadnymi ze względu na wiek, w trakcie czego doszło do usiłowania zabójstwa jednej z dziewczynek.

Dziecko wciąż przebywa w szpitalu. Biegły lekarz, po dokładnym badaniu stwierdził, że dziewczynka miała obrażenia bezpośrednio zagrażające jej życiu.

Siostra dziewczynki przebywającej obecnie w szpitalu, która także doznała krzywdy ze strony partnera matki, szczęśliwie nie wymagała hospitalizacji. Obie dziewczynki są jednak wyraźnie zastraszone, a na ich ciele widać liczne siniaki i otarcia.

Klaudia K., czyli matka dzieci, także usłyszała już zarzut znęcania się, które miało polegać głównie na braku reakcji ze jej strony na przemoc wobec jej własnych córek, gdy działa im się krzywda z rąk jej partnera. Dodatkowo, jedna z dziewczynek narażona została na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. W związku z tym decyzją śledczych także ona usłyszała zarzut i śledczy złożyli wobec niej wniosek o tymczasowe aresztowanie. Jak informuje RMF FM, oba wnioski rozpatrzone mają zostać w niedzielę. 

Źródło: rmf24.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >