wtv.pl > Polityka > Pomoc ponad podziałami. Grzegorz Napieralski z KO pomógł uruchomić auto politykowi PiS
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 09:18

Pomoc ponad podziałami. Grzegorz Napieralski z KO pomógł uruchomić auto politykowi PiS

samochód
pixnio.com - zdjęcie ilustracyjne

Grzegorz Napieralski z KO pomógł Arturowi Szałabawce z PiS w uruchomieniu auta. Politykowi partii rządzącej wysiadł akumulator, co uniemożliwiło mu odjechanie sprzed budynku Sejmu.

Jak widać, politycy potrafią zachowywać się z prawdziwą klasą.

Rozładowany akumulator polityka PiS

Wychodząc z Sejmu Grzegorz Napieralski z KO zauważył, że jeden z posłów ma problem z uruchomieniem swojego samochodu. Po podejściu do auta, okazało się, że to poseł PiS Artur Szałabawka.

Jak relacjonował przedstawiciel opozycji w rozmowie z Polsat News, postanowił zaoferować politykowi partii rządzącej swoją pomoc.

Po krótkiej diagnostyce okazało się, że przyczyną awarii jest najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Szałabawka nie miał przy sobie kabli z klemami, które umożliwiłyby naładowanie go przy pomocy innego auta.

Na szczęście takie oprzyrządowanie miał ze sobą Grzegorz Napieralski. Polityk połączył kablem oba samochody i po kilku minutach akumulator samochodu Szałabawki był już jak nowy.

Pamiątkowa fotografia

Politycy, którzy na co dzień zasiadają w Sejmie po przeciwnych stronach politycznej barykady potrafili, jak widać, współpracować ze sobą i służyć wzajemną pomocą.

By uczcić to "nietypowe" wydarzenie, posłowie zrobili sobie wspólną pamiątkową fotografię, którą Grzegorz Napieralski opublikował na Twitterze.

Warto zaznaczyć, że polityków łączy miasto, z którego list startowali do Sejmu. Obaj pochodzą ze Szczecina.

- W takich momentach polityka schodzi na boczny tor - napisał w mediach społecznościowych Napieralski - Możemy się nie zgadzać, ale musimy się szanować i być dla siebie życzliwi - dodał. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: gazeta.pl, twitter.com, wtv.pl

Zdjęcie: pixnio.com - zdjęcie ilustracyjne

Tagi: Sejm Samochód
Powiązane